FB pixel TP pixel
The New Guy

Z nuly hrdinou

The New Guy
USA | 2002 | Komedie | Teenageři | 88 minut

Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postaven...

Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postavením. Dřívější moula se promění v hlavního oblíbence mezi spolužáky a najednou si užívá všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Pak je ale jeho minulost odhalena a Dizzy musí ukázat celému světu, jaký doopravdy je a co v něm vězí!

Hrají: DJ Qualls, Matthew Lee Pelosi, Eliza Dushku, Zooey Deschanel, Parry Shen, Jerod Mixon, Eddie Griffin

Režie: Ed Decter

IMDb  58 % Kinobox  57 %

Z nuly hrdinou online

Sledovat Z nuly hrdinou online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Z nuly hrdinou online, zda je ke stažení a zda má Z nuly hrdinou dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Z nuly hrdinou recenze a hodnocení

Ve filmu Z nuly hrdinou hrají DJ Qualls, Matthew Lee Pelosi, Eliza Dushku, Zooey Deschanel, Parry Shen, Jerod Mixon, Eddie Griffin.

Film Z nuly hrdinou režíruje Ed Decter.

Film Z nuly hrdinou má 88 minut.

Film Z nuly hrdinou můžete vidět na iTunes.

Film Z nuly hrdinou je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.