FB pixel TP pixel
Haute Cuisine
Haute Cuisine

Z prezidentské kuchyně

Haute Cuisine
Francie | 2012 | Komedie | Jídlo | 95 minut

Francouzský režisér Christian Vincent vypráví ve svém nejnovějším filmu Z prezidentské kuchyně příběh neobyčejné ženy Hortense, která naslouchá svému srdci a co si umíní, to i dosáhne. Všechny její dobrodružství jsou svázané s vařením a jedno z nich je přímo neuvěřitelné – dva roky vařila přímo pro ...

Francouzský režisér Christian Vincent vypráví ve svém nejnovějším filmu Z prezidentské kuchyně příběh neobyčejné ženy Hortense, která naslouchá svému srdci a co si umíní, to i dosáhne. Všechny její dobrodružství jsou svázané s vařením a jedno z nich je přímo neuvěřitelné – dva roky vařila přímo pro francouzského prezidenta Françoise Mitteranda v Elysejském paláci a pronikla do zákulisního politického světa nejmocnějšího muže v zemi. Christian Vincent ve filmu paralelně rozvíjí dvě příběhové linie. V první z nich se ocitáme na Antarktidě, kde Hortense určitou dobu působila, a prostřednictvím mladé dokumentaristky se vracíme zpět do dob její náročné, i když prestižní práce v prezidentském paláci. Postupně tak poznáváme obdivuhodnou ženu, která v sobě spojuje smysl pro tradice i modernitu, ambicióznost i pokoru, razantnost i křehkost zároveň.

IMDb  64 % CSFD  66 %

Z prezidentské kuchyně online

Sledovat Z prezidentské kuchyně online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Z prezidentské kuchyně online, zda je ke stažení a zda má Z prezidentské kuchyně dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 2. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Z prezidentské kuchyně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Z prezidentské kuchyně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Z prezidentské kuchyně postavy.

Z prezidentské kuchyně recenze a hodnocení

Ve filmu Z prezidentské kuchyně hrají Jean D'ormesson, Catherine Frot, Hippolyte Girardot, Arthur Dupont, Jean-Marc Roulot, Arly Jover, Brice Fournier.

Film Z prezidentské kuchyně režíruje Christian Vincent.

Film Z prezidentské kuchyně má 95 minut.

Film Z prezidentské kuchyně měl rozpočet 95 $.

Film Z prezidentské kuchyně můžete vidět na Edison.

Film Z prezidentské kuchyně je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.