FB pixel TP pixel
From Russia to Iran: Crossing Wild Frontier
From Russia to Iran: Crossing Wild Frontier

Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz

From Russia to Iran: Crossing Wild Frontier
Velká Británie | 2017 | Dokumentární seriály | Cestopis | 1 řad(a) | 5 epizod

Ve svém nejnovějším seriálu sleduje Levison Wood impozantní horský masiv Kavkazu, z jižního Ruska do Azerbajdžánu. Procestuje Gruzii a Arménii a dostane se až do Íránu – dosti tajuplné země, která se už řadu desetiletí prakticky uzavírá před západními návštěvníky. Hory se zasněženými vrcholky, kaňon...

Ve svém nejnovějším seriálu sleduje Levison Wood impozantní horský masiv Kavkazu, z jižního Ruska do Azerbajdžánu. Procestuje Gruzii a Arménii a dostane se až do Íránu – dosti tajuplné země, která se už řadu desetiletí prakticky uzavírá před západními návštěvníky. Hory se zasněženými vrcholky, kaňony a vulkanické plošiny, po nichž tvůrce seriálu cestuje, leží na hranici mezi Evropou a Asií a kdysi tvořily součást legendární Hedvábné stezky. Levisona na jeho pouti pronásleduje tajná policie, vstupuje do zapomenutých válečných pásem, přičemž se setkává s mnoha podivnými postavami: cestu mu zkříží lovci vlků se zlatými zuby, mnichové skrývající se před světem, s matkami, jejichž synové bojují na straně Islámského státu, a na scéně se objeví i motorkářská banda z Íránu.

IMDb  84 % CSFD  83 %

Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz online

Sledovat Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz online, zda je ke stažení a zda má Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 4. 2021
Cena nezjištěna

Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz postavy.

Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz recenze a hodnocení

Tvůj názor na Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz?

V seriálu Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz hrají Levison Wood.

Seriál Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz můžete vidět na Prima Videopůjčovna.

Seriál Z Ruska do Íránu: Cesta přes Kavkaz je online na Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.