FB pixel TP pixel
True Colors

Za každou cenu

True Colors
Francie | 1991 | Drama | Politika | 111 minut

Když se pokřivená minulost jednoho policisty vrací, aby ho dostala, dokáže udělat správnou věc, nebo podlehne výhrůžkám svých nebezpečných známostí? Před rokem byl zkorumpovaný policejní detektiv Callahan (Stephen Dorff) postřelen při drogovém zásahu, který se vymkl kontrole. Neznámý člověk ho zachr...

Když se pokřivená minulost jednoho policisty vrací, aby ho dostala, dokáže udělat správnou věc, nebo podlehne výhrůžkám svých nebezpečných známostí? Před rokem byl zkorumpovaný policejní detektiv Callahan (Stephen Dorff) postřelen při drogovém zásahu, který se vymkl kontrole. Neznámý člověk ho zachránil a dal mu šanci napravit svůj život. Když se ale nakonec tento člověk objeví a chystá pomstu proti mužům zodpovědným za sérii útoků na mladé ženy v místním strip klubu, Callahan musí zakročit a najít útočníka, aby utajil, že byl v minulosti sám do těchto zločinů namočen. Jeho úporná snaha najít útočníka a zakrýt tak své stopy ho přivádí do světa násilí, lstí a podvodů. Dokáže být dobrým poldou, vystopovat útočníka a přitom si udržet dobrou pověst?

IMDb  63 %

Za každou cenu online

Sledovat Za každou cenu online můžeš na iTunes, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Za každou cenu online, zda je ke stažení a zda má Za každou cenu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Za každou cenu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Za každou cenu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Za každou cenu postavy.

Za každou cenu recenze a hodnocení