FB pixel TP pixel
The Door

Za zavřenými dveřmi

The Door
Maďarsko | 2012 | Drama | Vztahy | 97 minut

Snímek Za zavřenými dveřmi byl natočen podle úspěšného románu maďarské spisovatelky Magdy Szabó. Film vypráví příběh dvou osamělých žen, které jsou ze svých světů vytržené různými okolnostmi a mezi kterými se, napříč jejich životními drahami, vytváří nepravděpodobné přátelství. Film se odehrává v po...

Snímek Za zavřenými dveřmi byl natočen podle úspěšného románu maďarské spisovatelky Magdy Szabó. Film vypráví příběh dvou osamělých žen, které jsou ze svých světů vytržené různými okolnostmi a mezi kterými se, napříč jejich životními drahami, vytváří nepravděpodobné přátelství. Film se odehrává v polovině dvacátého století v Maďarsku, zemi, která je poznamenána následky války a zahalena do přetrvávajících stínů nedůvěry a pochybností. Film Za zavřenými dveřmi pomalu poodkrývá velice spletitý vztah mezi zámožnou, rodící se spisovatelkou Magdou a její tajemnou, stále odměřenou, hospodyní Emerenc. Zatímco Magda míří k profesionálnímu úspěchu a uznání, Emerenc dohánějí hrůzy z minulosti, které vedou k emotivnímu odhalení s tragickými následky.

Hrají: Igor Sigov, Helen Mirren, Martina Gedeck, Igor Sigov, Igor Sigov, Károly Eperjes, Gábor Koncz

Režie: István Szabó

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Za zavřenými dveřmi online

Sledovat Za zavřenými dveřmi online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Za zavřenými dveřmi online, zda je ke stažení a zda má Za zavřenými dveřmi dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Za zavřenými dveřmi recenze a hodnocení

Ve filmu Za zavřenými dveřmi hrají Igor Sigov, Helen Mirren, Martina Gedeck, Igor Sigov, Igor Sigov, Károly Eperjes, Gábor Koncz.

Film Za zavřenými dveřmi režíruje István Szabó.

Film Za zavřenými dveřmi má 97 minut.

Film Za zavřenými dveřmi můžete vidět na Kinobox.

Film Za zavřenými dveřmi je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.