FB pixel TP pixel
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Velká Británie | 2007 | Westerny | Pomsta | 160 minut

Brad Pitt a Casey Affleck excelují v hlavních rolích uměleckého westernu, který odhaluje roušku tajemství zahalující život a smrt největšího desperáta Divokého západu Jesseho Jamese. Režii má Andrew Dominik.\r Vrcholně poetický umělecký western? To si pište. A jaký. V případě tohoto snímku rozhodně ...

Brad Pitt a Casey Affleck excelují v hlavních rolích uměleckého westernu, který odhaluje roušku tajemství zahalující život a smrt největšího desperáta Divokého západu Jesseho Jamese. Režii má Andrew Dominik.\r Vrcholně poetický umělecký western? To si pište. A jaký. V případě tohoto snímku rozhodně nebyly dvě nominace na Oscara uděleny zbůhdarma. Právě naopak, film režiséra Andrewa Dominika patří mezi nejpozoruhodnější snímky tohoto žánru za posledních deset let. A rozhodně nejen proto, že v něm hlavní roli největšího desperáta Divokého západu sehrála mezinárodní superhvězda Brad Pitt a ve vedlejší roli se až neskutečně blýsknul Casey Affleck, bratr staršího, zatím známějšího Bena. Jaký vlastně byl lupič Jesse James? A proč došlo k tomu, že se devatenáctiletý idealista Robert Ford, Jesseho přítel a člen jeho gangu, postavil proti muži, jehož od dětství zbožňoval?

IMDb  75 %

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online

Sledovat Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online, zda je ke stažení a zda má Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 12. 2016
Půjčení za 59 Kč Nákup za 279 Kč (i HD)
Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 279 Kč (i HD)

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem postavy.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem, které najdeš na našem webu.

10 skvělých filmů, které byste měli vidět po kontroverzní Blondýnce od Netflixu
10 skvělých filmů, které byste měli vidět po kontroverzní Blondýnce od Netflixu
17.10.2022 15:00:00 | Tipy na film

Ať už se řadíte k nadšeným divákům opěvujícím novinku australského auutera Andrew Dominika, či vás explicitní portrét zneužívání Marilyn Monroe znechutil, Blondýnka na Netflixu vás zkrátka nemohla minout. Je vcelku jedno, jestli se vám film líbil, nebo ne. Následující výběr byste neměli vynechat.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

RETRO: 10 nejzajímavějších filmů z roku 2007
RETRO: 10 nejzajímavějších filmů z roku 2007
27.11.2017 | Tipy na film

Co jste dělali před deseti lety? Na jaké filmy jste chodil? Pojďme opět zapnout náš stroj času a vypravit se do roku, kdy se ještě bojovalo v Afganistánu, ekonomika ještě jela před krizí na plné obrátky a fotbalová Sparta získala titul. A také to byl opět mimořádně našlapaný filmový rok, ze kterého byste měli znát víc než jen Vratné lahve.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem?

Ve filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem hrají Brad Pitt, Casey Affleck, Sam Shepard, Mary-Louise Parker, Paul Schneider, Jeremy Renner, Zooey Deschanel.

Film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem režíruje Andrew Dominik.

Film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem má 160 minut.

Film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.