FB pixel TP pixel
Things to Come
Things to Come

Začít znovu

Things to Come
Francie | 2016 | Drama | Vztahy | 100 minut

Nathalie (Isabelle Huppert) je učitelkou filozofie na pařížské střední škole; svůj čas dělí mezi manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku a život ji po osobní i intelektuální stránce zcela naplňuje. Jednoho dne jí však dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ž...

Nathalie (Isabelle Huppert) je učitelkou filozofie na pařížské střední škole; svůj čas dělí mezi manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku a život ji po osobní i intelektuální stránce zcela naplňuje. Jednoho dne jí však dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ženě. A pak se to celé začne sypat – a Nathalii nezbývá než se vypořádat s dosud nepoznanou samotou i nově nabytou svobodou.

IMDb  71 % CSFD  64 %

Začít znovu online

Sledovat Začít znovu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Začít znovu online, zda je ke stažení a zda má Začít znovu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Začít znovu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Začít znovu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Začít znovu postavy.

Začít znovu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Začít znovu, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na HBO
10 červnových novinek na HBO
06.06.2017 | Tipy na film

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června seriálový maratón všech předešlých sérií.

Začít znovu recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
19.05.2020

Laik žasne, odborník se diví a rodič raději vyžene děti od televize, třebaže v překvapivém premiérovém dokumentu Začít znovu jde také o ně. Vlastně právě proto....   Celá recenze

 70 %