FB pixel TP pixel
Things to Come
Things to Come

Začít znovu

Things to Come
Francie | 2016 | Drama | Vztahy | 100 minut

Nathalie (Isabelle Huppert) je učitelkou filozofie na pařížské střední škole; svůj čas dělí mezi manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku a život ji po osobní i intelektuální stránce zcela naplňuje. Jednoho dne jí však dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ž...

Nathalie (Isabelle Huppert) je učitelkou filozofie na pařížské střední škole; svůj čas dělí mezi manžela, dvě děti, bývalé studenty a velmi majetnickou matku a život ji po osobní i intelektuální stránce zcela naplňuje. Jednoho dne jí však dlouholetý životní partner oznámí, že ji opouští kvůli jiné ženě. A pak se to celé začne sypat – a Nathalii nezbývá než se vypořádat s dosud nepoznanou samotou i nově nabytou svobodou.

Hrají: Isabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob, Sarah Le Picard, Yves Heck, Grégoire Montana-Haroche

Režie: Mia Hansen-Love

IMDb  71 % Kinobox  67 %

Začít znovu online

Sledovat Začít znovu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Začít znovu online, zda je ke stažení a zda má Začít znovu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Začít znovu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Začít znovu, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na HBO
10 červnových novinek na HBO
06.06.2017 | Tipy na film

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června seriálový maratón všech předešlých sérií.

Začít znovu recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
19.05.2020

Laik žasne, odborník se diví a rodič raději vyžene děti od televize, třebaže v překvapivém premiérovém dokumentu Začít znovu jde také o ně. Vlastně právě proto....   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Začít znovu hrají Isabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob, Sarah Le Picard, Yves Heck, Grégoire Montana-Haroche.

Film Začít znovu režíruje Mia Hansen-Love.

Film Začít znovu má 100 minut.

Film Začít znovu můžete vidět na Edison.

Film Začít znovu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.