FB pixel TP pixel
Foreign Correspondent
Foreign Correspondent

Zahraniční dopisovatel

Foreign Correspondent
USA | 1940 | Thrillery | Špióni | 120 minut

Alfredu Hitchcockovi se ve svém prvním hollywoodském dobrodružném thrilleru podařilo spojit aktuální téma druhé světové války s atraktivní a záměrně zcela nepravděpodobnou špionážní zápletkou. Hrdinou je americký novinář Johnny Jones, který je redakcí vyslán do Evropy pozorovat válečnou situaci, při...

Alfredu Hitchcockovi se ve svém prvním hollywoodském dobrodružném thrilleru podařilo spojit aktuální téma druhé světové války s atraktivní a záměrně zcela nepravděpodobnou špionážní zápletkou. Hrdinou je americký novinář Johnny Jones, který je redakcí vyslán do Evropy pozorovat válečnou situaci, přičemž se však zaplete do složité špionážní hry, falešných atentátů a politicky motivovaných únosů. Film rozvíjí pro Alfreda Hitchcocka tak typický motiv nevinného člověka, jenž se náhodou zaplete do dobrodružství ve světě lidí, kteří mají do nevinnosti daleko.

IMDb  76 % CSFD  76 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zahraniční dopisovatel online

Zahraniční dopisovatel online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zahraniční dopisovatel obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zahraniční dopisovatel, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zahraniční dopisovatel postavy.

Zahraniční dopisovatel recenze a hodnocení

Ve filmu Zahraniční dopisovatel hrají Laraine Day, Herbert Marshall, George Sanders, Robert Benchley, Edmund Gwenn, Eduardo Ciannelli, Harry Davenport.

Film Zahraniční dopisovatel režíruje Alfred Hitchcock.

Film Zahraniční dopisovatel má 120 minut.

Film Zahraniční dopisovatel není zatím nikde online.

Film Zahraniční dopisovatel není zatím kde sledovat.