FB pixel TP pixel
Laws of Attraction
Laws of Attraction

Zákon přitažlivosti

Laws of Attraction
USA | 2004 | Komedie | Romantická komedie | 90 minut

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou ro...

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou rozvodovou válku, v níž hraje důležitou roli i zámek v Irsku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Elegantní Audrey je chladně upjatá, neurotická a striktně se drží zákonů, Daniel je ironik a požitkář a kravatu může mít správně uvázanou jen omylem. Právník je ovšem brilantní. Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci v nefalšovaném irském stylu a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky?

IMDb  59 % CSFD  60 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zákon přitažlivosti online

Zákon přitažlivosti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zákon přitažlivosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zákon přitažlivosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zákon přitažlivosti postavy.

Zákon přitažlivosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 053 362 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 012 diváků

Zákon přitažlivosti recenze a hodnocení

Ve filmu Zákon přitažlivosti hrají Pierce Brosnan, Julianne Moore, Michael Sheen, Parker Posey, Frances Fisher, Nora Dunn.

Film Zákon přitažlivosti režíruje .

Film Zákon přitažlivosti má 90 minut.

Film Zákon přitažlivosti vidělo v českých kinech 22 012 diváků.

Film Zákon přitažlivosti není zatím nikde online.

Film Zákon přitažlivosti není zatím kde sledovat.