FB pixel TP pixel
Laws of Attraction
Laws of Attraction

Zákon přitažlivosti

Laws of Attraction
USA | 2004 | Komedie | Romantická komedie | 90 minut

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou ro...

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Brosnan) patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou rozvodovou válku, v níž hraje důležitou roli i zámek v Irsku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Elegantní Audrey je chladně upjatá, neurotická a striktně se drží zákonů, Daniel je ironik a požitkář a kravatu může mít správně uvázanou jen omylem. Právník je ovšem brilantní. Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci v nefalšovaném irském stylu a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky?

Hrají: Pierce Brosnan, Julianne Moore, Michael Sheen, Parker Posey, Frances Fisher, Nora Dunn

IMDb  59 % Kinobox  59 %

Zákon přitažlivosti online

Sledovat Zákon přitažlivosti online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zákon přitažlivosti online, zda je ke stažení a zda má Zákon přitažlivosti dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 3. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zákon přitažlivosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 053 362 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 012 diváků

Zákon přitažlivosti recenze a hodnocení

Ve filmu Zákon přitažlivosti hrají Pierce Brosnan, Julianne Moore, Michael Sheen, Parker Posey, Frances Fisher, Nora Dunn.

Film Zákon přitažlivosti režíruje .

Film Zákon přitažlivosti má 90 minut.

Film Zákon přitažlivosti vidělo v českých kinech 22 012 diváků.

Film Zákon přitažlivosti můžete vidět na iTunes.

Film Zákon přitažlivosti je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.