FB pixel TP pixel
The Back-Up Plan
The Back-Up Plan

Záložní plán

The Back-Up Plan
USA | 2010 | Romantické filmy | 106 minut

Zoe (Jennifer Lopez) má za sebou spoustu let partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání už trvá příliš dlouho, rozhodne se stát matkou na vlastní pěst a domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Téhož dne ale potká Stana (Alex O...

Zoe (Jennifer Lopez) má za sebou spoustu let partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání už trvá příliš dlouho, rozhodne se stát matkou na vlastní pěst a domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Téhož dne ale potká Stana (Alex O'Loughlin) – muže, který na ni působí velice nadějným dojmem. Ve snaze nezaplašit rozvíjející se vztah a ukrýt počínající známky těhotenství se tak Zoe dostává do divokého víru chyb a rozporuplných náznaků, z nichž je Stan naprosto zmatený. Když mu Zoe s váháním prozradí, proč se chová tak nepředvídatelně, Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Skutečný těhotenský test ale přichází až poté, co si oba uvědomí, že jeden druhého vlastně vůbec neznají a jejich vztah je naplněný pouze rozbouřenými hormony a přípravami na rodičovství. Jak se devítiměsíční ultimátum blíží ke konci, oba začínají pociťovat jisté pochybnosti, zda by spolu opravdu měli setrvat.

IMDb  53 %

Záložní plán online

Sledovat Záložní plán online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Záložní plán online, zda je ke stažení a zda má Záložní plán dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Záložní plán obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Záložní plán, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Záložní plán postavy.

Záložní plán zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
77 477 008 $
Tržby v USA
37 490 007 $
Tržby v českých kinech
2 125 736 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 043 diváků

Záložní plán recenze a hodnocení