FB pixel TP pixel
End of the Lonely Farm Berhof

Zánik samoty Berhof

End of the Lonely Farm Berhof
Česko | 1983 | Drama | Druhá světová válka

První poválečné léto, česko-polsko-německé pomezí. Lidé ze samoty Berhof se stanou zajatci vérvolfů, kteří odmítají připustit porážku Německa. Konflikt je zde pojat jako analýza mezní lidské situace a charakterů, v níž se osciluje mezi krajnostmi. Ústřední postavou vyprávění je jeptiška Salome, kter...

První poválečné léto, česko-polsko-německé pomezí. Lidé ze samoty Berhof se stanou zajatci vérvolfů, kteří odmítají připustit porážku Německa. Konflikt je zde pojat jako analýza mezní lidské situace a charakterů, v níž se osciluje mezi krajnostmi. Ústřední postavou vyprávění je jeptiška Salome, která do osamělého statku přináší všechno ostatní, jen ne očekávané milosrdenství. Jednoho z jejích protihráčů představuje československý poručík (v podání Milana Kňažka), jenž se s úpornou snahou pokouší o zajištění pořádku. Jeden z nejlepších československých filmů 80. let, natočený podle stejnojmenné předlohy Vladimíra Kornera, dodnes zaujme propracovaným scénářem, kamerou, hudbou a hereckými výkony.

IMDb  75 %

Zánik samoty Berhof online

Sledovat Zánik samoty Berhof online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zánik samoty Berhof online, zda je ke stažení a zda má Zánik samoty Berhof dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 22. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 13. 10. 2022
Cena nezjištěna

Zánik samoty Berhof obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zánik samoty Berhof, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zánik samoty Berhof postavy.

Zánik samoty Berhof recenze a hodnocení

Ve filmu Zánik samoty Berhof hrají Jana Brejchová, Milan Kňažko, Lubomír Kostelka.

Film Zánik samoty Berhof režíruje Jiří Svoboda.

Film Zánik samoty Berhof můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Zánik samoty Berhof je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.