FB pixel TP pixel
West Beirut
West Beirut

Západní Bejrút

West Beirut
Libanon | 1998 | Komedie | Válka o Blízký východ | 105 minut

Libanonská metropole, duben 1975. Konflikt mezi muslimy a křesťany otevřeně propuká, začíná občanská válka a Bejrút se stává válečnou zónou. Patnáctiletý sympatický rošťák Tarek a jeho kamarádi však skepsi nepropadají. Režisérovo úsměvně laděné ohlédnutí za nelehkými léty, které sám prožil, je mnohý...

Libanonská metropole, duben 1975. Konflikt mezi muslimy a křesťany otevřeně propuká, začíná občanská válka a Bejrút se stává válečnou zónou. Patnáctiletý sympatický rošťák Tarek a jeho kamarádi však skepsi nepropadají. Režisérovo úsměvně laděné ohlédnutí za nelehkými léty, které sám prožil, je mnohými považováno za vůbec nejlepší libanonský film.

Hrají: Rami Doueiri, Naamar Sahli, Mohamad Chamas, Rola Al Amin, Carmen Lebbos, Liliane Nemri, Leila Karam

Režie: Ziad Doueiri

IMDb  76 % Kinobox  75 %

Západní Bejrút online

Sledovat Západní Bejrút online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Západní Bejrút online, zda je ke stažení a zda má Západní Bejrút dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 7. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Západní Bejrút recenze a hodnocení

Ve filmu Západní Bejrút hrají Rami Doueiri, Naamar Sahli, Mohamad Chamas, Rola Al Amin, Carmen Lebbos, Liliane Nemri, Leila Karam.

Film Západní Bejrút režíruje Ziad Doueiri.

Film Západní Bejrút má 105 minut.

Film Západní Bejrút můžete vidět na iTunes.

Film Západní Bejrút je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.