FB pixel TP pixel
Nim's Island

Zapomenutý ostrov

Nim's Island
USA | 2008 | Zapomenutý ostrov | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 96 minut

Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gepard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení kn...

Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gepard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení knížek o Alexi Roverovi, největším dobrodruhovi všech dob, které jen podporují jejího dobrodružného ducha. Jednoho dne se Jack rozhodne odjet na pozorování na druhý ostrov a Nim si vyvzdoruje, že může doma zůstat sama. Jenže vzápětí udeří bouře a po Jackovi jakoby se slehla zem. Nim se tedy rozhodne napsat Alexovi, aby jí přijel zachránit. Jenže Alex je ve skutečnosti osamělá čtyřicátnice (Jodie Foster), která sice prodala milióny svých dobrodružných knížek, ale nikdy neopustila svůj dům. Odmítnout pomoc malé dívce a svojí oddané čtenářce se Alex ale nechce. Vypraví se tedy přes půl světa na osamělý ostrov, kde jí čeká největší dobrodružství jejího života.

Hrají: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Michael Carman, Maddison Joyce, Christopher James Baker, Rhonda Doyle, Bryan Probets, Jay Laga'aia, Mark Brady, Anthony Simcoe

Režie: Jennifer Flackett, Mark Levin

IMDb  60 % Kinobox  61 %

Zapomenutý ostrov online

Sledovat Zapomenutý ostrov online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zapomenutý ostrov online, zda je ke stažení a zda má Zapomenutý ostrov dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 15. 8. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zapomenutý ostrov zajímavosti

Rozpočet
37 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 793 657 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 919 diváků

Zapomenutý ostrov recenze a hodnocení

Ve filmu Zapomenutý ostrov hrají Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Michael Carman, Maddison Joyce, Christopher James Baker, Rhonda Doyle, Bryan Probets, Jay Laga'aia, Mark Brady, Anthony Simcoe.

Film Zapomenutý ostrov režíruje Jennifer Flackett, Mark Levin.

Film Zapomenutý ostrov má 96 minut.

Film Zapomenutý ostrov měl rozpočet 37 000 000 $.

Film Zapomenutý ostrov vidělo v českých kinech 28 919 diváků.

Film Zapomenutý ostrov můžete vidět na Voyo.

Film Zapomenutý ostrov je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.