FB pixel TP pixel

Zapomenutý ostrov

Nim's Island
USA | 2008 | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 96 minut

Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gepard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ost...

Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gepard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení knížek o Alexi Roverovi, největším dobrodruhovi všech dob, které jen podporují jejího dobrodružného ducha. Jednoho dne se Jack rozhodne odjet na pozorování na druhý ostrov a Nim si vyvzdoruje, že může doma zůstat sama. Jenže vzápětí udeří bouře a po Jackovi jakoby se slehla zem. Nim se tedy rozhodne napsat Alexovi, aby jí přijel zachránit. Jenže Alex je ve skutečnosti osamělá čtyřicátnice (Jodie Foster), která sice prodala milióny svých dobrodružných knížek, ale nikdy neopustila svůj dům. Odmítnout pomoc malé dívce a svojí oddané čtenářce se Alex ale nechce. Vypraví se tedy přes půl světa na osamělý ostrov, kde jí čeká největší dobrodružství jejího života.

IMDb  60 %

Zapomenutý ostrov online

Sledovat Zapomenutý ostrov online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zapomenutý ostrov online, zda je ke stažení a zda má Zapomenutý ostrov dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 15. 8. 2021
Předplatné za 159 Kč

Zapomenutý ostrov obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zapomenutý ostrov, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zapomenutý ostrov postavy.

Zapomenutý ostrov recenze a hodnocení

Zapomenutý ostrov
Zapomenutý ostrov
Filmové série

Titul Zapomenutý ostrov je součástí série Zapomenutý ostrov

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Zapomenutý ostrov vidělo v českých kinech 28 919 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 793 657 Kč.