FB pixel TP pixel
Unit 7
Unit 7

Zásahová jednotka č. 7

Unit 7
Španělsko | 2012 | Krimi filmy | 95 minut

Jednotka 7 má těžký úkol: vyhnat z města síť obchodu s drogami a skoncovat s její rozleptávající silou, která převzala moc nad ulicemi. Jednotce velí Angel, mladý důstojník, který aspiruje na pozici detektiva, a Rafael, násilnický, arogantní, ale výkonný policista. Operace jednotky však překračují h...

Jednotka 7 má těžký úkol: vyhnat z města síť obchodu s drogami a skoncovat s její rozleptávající silou, která převzala moc nad ulicemi. Jednotce velí Angel, mladý důstojník, který aspiruje na pozici detektiva, a Rafael, násilnický, arogantní, ale výkonný policista. Operace jednotky však překračují hranice zákona, používají násilí, nátlak, lži a polopravdy. Pro ně je každý prostředek dobrý. Jak operace jednotky pokračují, ti dva se začínají rozcházet. Angel sleduje své ambice a pokračuje v excesech, zatímco Rafael se pomalu mění kvůli ženě, se kterou se setká."

Hrají: Antonio de la Torre, Mario Casas, Julián Villagrán, José Manuel Poga, Inma Cuesta, Joaquín Núnez, Estefanía de los Santos

Režie: Alberto Rodríguez

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Zásahová jednotka č. 7 online

Sledovat Zásahová jednotka č. 7 online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zásahová jednotka č. 7 online, zda je ke stažení a zda má Zásahová jednotka č. 7 dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zásahová jednotka č. 7 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zásahová jednotka č. 7?

Ve filmu Zásahová jednotka č. 7 hrají Antonio de la Torre, Mario Casas, Julián Villagrán, José Manuel Poga, Inma Cuesta, Joaquín Núnez, Estefanía de los Santos.

Film Zásahová jednotka č. 7 režíruje Alberto Rodríguez.

Film Zásahová jednotka č. 7 má 95 minut.

Film Zásahová jednotka č. 7 můžete vidět na Filmbox+.

Film Zásahová jednotka č. 7 je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.