FB pixel TP pixel
Içerde
Içerde

Zasvěcený

Içerde
Turecko | 2016 | Akční filmy | Akční krimi | 40 minut | 3 řad(a) | 39 epizod

Když se Sarpův bratr Umut ztratí a je prohlášen za mrtvého, dává si za to Sarp vinu a těžko se s touto ztrátou vyrovnává. Krátce před dokončením policejní akademie dostane Sarp příkaz infiltrovat se do mafiánského syndikátu vedeného Celalem. Mladý policista poznává svět mafie čím dál hlouběji a sezn...

Když se Sarpův bratr Umut ztratí a je prohlášen za mrtvého, dává si za to Sarp vinu a těžko se s touto ztrátou vyrovnává. Krátce před dokončením policejní akademie dostane Sarp příkaz infiltrovat se do mafiánského syndikátu vedeného Celalem. Mladý policista poznává svět mafie čím dál hlouběji a seznámí se s Mertem, který se jako dítě živil žebráním na ulici. Sarp díky náhodě zjistí, že je Mert vlastně jeho dlouho hledaným ztraceným bratrem, který je však zavázán Celalovi, od nějž právě dostal úkol. Sourozenecké setkání má tedy jednu vadu na kráse, bratři totiž stojí na opačné straně zákona. Podaří se bratrské lásce zvítězit a překonat všechny nesrovnalosti?

Hrají: Çagatay Ulusoy, Aras Bulut Iynemli, Riza Kocaoglu, Çetin Tekindor, Duygu Sarişin, Gözde Kansu, Bensu Soral

IMDb  80 % Kinobox  88 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zasvěcený online

Zasvěcený online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zasvěcený recenze a hodnocení

V seriálu Zasvěcený hrají Çagatay Ulusoy, Aras Bulut Iynemli, Riza Kocaoglu, Çetin Tekindor, Duygu Sarişin, Gözde Kansu, Bensu Soral.

Seriál Zasvěcený není zatím nikde online.

Seriál Zasvěcený není zatím kde sledovat.