FB pixel TP pixel
12 Meter ohne Kopf
12 Meter ohne Kopf

Zátoka pirátů

12 Meter ohne Kopf
Německo | 2009 | Komedie | Piráti | 108 minut

Slavné časy obávané dvojice pirátů Michelse a Stortebekera se chýlí ke konci. Po dlouhé době bez lodi se na obzoru konečně objeví kocábka, kterou by mohli přepadnout. Stortebeker je ale škaredě zraněn a pitátské přepadení je potupně odraženo. Není to ale jen pirátská loď, která se potápí. Stortebeke...

Slavné časy obávané dvojice pirátů Michelse a Stortebekera se chýlí ke konci. Po dlouhé době bez lodi se na obzoru konečně objeví kocábka, kterou by mohli přepadnout. Stortebeker je ale škaredě zraněn a pitátské přepadení je potupně odraženo. Není to ale jen pirátská loď, která se potápí. Stortebeker začíná pochybovat o své pirátské budoucnosti a zamiluje se do krásné farmářky Bille. Vypadá to, že jejich pirátské dny jsou sečteny. Na lodi ale dojde ke vzpouře, a když objeví na lodi tajnou zbraň, pirátsá sláva je rázem zpět. Dokud protivník nezkonsoliduje síly a nevyrazí proti pirátům do války. Stortebeker a Michels se musejí rozhodnout: žít jako farmáři nebo zemřít jako piráti.

Hrají: Ronald Zehrfeld, Matthias Schweighöfer, Franziska Wulf, Oliver Bröcker, Hinnerk Schönemann, Jacob Matschenz, Ferris M.C.

Režie: Sven Taddicken

IMDb  54 % Kinobox  48 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zátoka pirátů online

Zátoka pirátů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zátoka pirátů recenze a hodnocení

Ve filmu Zátoka pirátů hrají Ronald Zehrfeld, Matthias Schweighöfer, Franziska Wulf, Oliver Bröcker, Hinnerk Schönemann, Jacob Matschenz, Ferris M.C..

Film Zátoka pirátů režíruje Sven Taddicken.

Film Zátoka pirátů má 108 minut.

Film Zátoka pirátů není zatím nikde online.

Film Zátoka pirátů není zatím kde sledovat.