FB pixel TP pixel
12 Meter ohne Kopf
12 Meter ohne Kopf

Zátoka pirátů

12 Meter ohne Kopf
Německo | 2009 | Komedie | Piráti | 108 minut

Slavné časy obávané dvojice pirátů Michelse a Stortebekera se chýlí ke konci. Po dlouhé době bez lodi se na obzoru konečně objeví kocábka, kterou by mohli přepadnout. Stortebeker je ale škaredě zraněn a pitátské přepadení je potupně odraženo. Není to ale jen pirátská loď, která se potápí. Stortebeke...

Slavné časy obávané dvojice pirátů Michelse a Stortebekera se chýlí ke konci. Po dlouhé době bez lodi se na obzoru konečně objeví kocábka, kterou by mohli přepadnout. Stortebeker je ale škaredě zraněn a pitátské přepadení je potupně odraženo. Není to ale jen pirátská loď, která se potápí. Stortebeker začíná pochybovat o své pirátské budoucnosti a zamiluje se do krásné farmářky Bille. Vypadá to, že jejich pirátské dny jsou sečteny. Na lodi ale dojde ke vzpouře, a když objeví na lodi tajnou zbraň, pirátsá sláva je rázem zpět. Dokud protivník nezkonsoliduje síly a nevyrazí proti pirátům do války. Stortebeker a Michels se musejí rozhodnout: žít jako farmáři nebo zemřít jako piráti.

IMDb  54 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zátoka pirátů online

Zátoka pirátů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zátoka pirátů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zátoka pirátů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zátoka pirátů postavy.

Zátoka pirátů recenze a hodnocení