FB pixel TP pixel
Everyday People
Everyday People

Zavíráme krám

Everyday People
USA | 2004 | Drama | Vztahy

Komorní drama vypráví nezávislé příběhy několika Newyorčanů různého etnického původu, kteří se potkávají ve starobylé brooklynské kavárně u Raskina. Její židovský majitel právě oznámil své rozhodnutí místo prodat, aby poskytl prostor novějšímu a elegantnějšímu zařízení. Snímek v průběhu jednoho prac...

Komorní drama vypráví nezávislé příběhy několika Newyorčanů různého etnického původu, kteří se potkávají ve starobylé brooklynské kavárně u Raskina. Její židovský majitel právě oznámil své rozhodnutí místo prodat, aby poskytl prostor novějšímu a elegantnějšímu zařízení. Snímek v průběhu jednoho pracovního dne sleduje reakce zaměstnanců na tuto nečekanou zprávu. K jejich osobním litaniím na domácí i citové napětí tak ještě přibude téma hrozící nezaměstnanosti. Film postupně odhaluje střípky ze soukromí jednotlivých postav (některé z nich totiž skrývají tajemství, která nikdy zcela nevyplují na povrch) a vykresluje pronikavý, realistický portrét lidí svedených dohromady bolestí i láskou, mezi nimiž se zrodí znepokojivé konflikty i překvapivá pouta. Díky tomu všemu příběh boří konvenční představy o sociální a rasové rovnosti.

Hrají: Jordan Gelber, Bridget Barkan, Stephen Henderson, Sydnee Stewart

Režie: Jim McKay

IMDb  65 % Kinobox  60 %

Zavíráme krám online

Sledovat Zavíráme krám online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zavíráme krám online, zda je ke stažení a zda má Zavíráme krám dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 5. 2016
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zavíráme krám recenze a hodnocení

Ve filmu Zavíráme krám hrají Jordan Gelber, Bridget Barkan, Stephen Henderson, Sydnee Stewart.

Film Zavíráme krám režíruje Jim McKay.

Film Zavíráme krám můžete vidět na HBO Max.

Film Zavíráme krám je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.