FB pixel TP pixel
Henry Poole Is Here

Zázraky se nedějí

Henry Poole Is Here
USA | 2008 | Drama | Dramedy | 99 minut

Asi pětatřicetiletý uzavřený muž Henry Poole (Luke Wilson) koupí domek ve čtvrti, kde kdysi vyrůstal. Nezáleží mu na ceně a nevadí mu ani poněkud zanedbané stavení. Jediné, o co mu jde, je být sám. To se mu však příliš nedaří, neboť prosakující vlhkost na jedné z jeho zdí vytvoří skvrny, které panbí...

Asi pětatřicetiletý uzavřený muž Henry Poole (Luke Wilson) koupí domek ve čtvrti, kde kdysi vyrůstal. Nezáleží mu na ceně a nevadí mu ani poněkud zanedbané stavení. Jediné, o co mu jde, je být sám. To se mu však příliš nedaří, neboť prosakující vlhkost na jedné z jeho zdí vytvoří skvrny, které panbíčkářská sousedka Esperanza (Adriana Barrazaová) považuje za zázračné zjevení Ježíšova obličeje. Proti Henryho vůli se na jeho pozemek začnou sjíždět věřící lidé z okolí. Muž je přesvědčuje, že se žádný zázrak nekoná, avšak marně: kdo se totiž „posvátné“ zdi dotkne, je zázračně vyléčen ze svých neduhů. Týká se to i „němé“ holčičky ze sousedního dvorku Millie, s jejíž matkou Dawn (Radha Mitchellová) se Henry stačil sblížit. Muž přesto ztratil poslední zbytky víry. Přitom právě on by zázrak potřeboval ze všech nejvíc: podle lékařů totiž umírá na nevyléčitelnou nemoc.

Hrají: Luke Wilson, George Lopez, Adriana Barraza, Cheryl Hines, Noah Dahl, Andrew Santino, Richard Benjamin

Režie: Mark Pellington

IMDb  65 % Kinobox  61 %

Zázraky se nedějí online

Sledovat Zázraky se nedějí online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zázraky se nedějí online, zda je ke stažení a zda má Zázraky se nedějí dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 199 Kč nebo 89 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zázraky se nedějí recenze a hodnocení

Ve filmu Zázraky se nedějí hrají Luke Wilson, George Lopez, Adriana Barraza, Cheryl Hines, Noah Dahl, Andrew Santino, Richard Benjamin.

Film Zázraky se nedějí režíruje Mark Pellington.

Film Zázraky se nedějí má 99 minut.

Film Zázraky se nedějí můžete vidět na iTunes.

Film Zázraky se nedějí je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.