FB pixel TP pixel
The Brand New Testament
The Brand New Testament

Zbrusu Nový zákon

The Brand New Testament
Belgie | 2015 | Fantasy filmy | Satira | 105 minut

Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho ...

Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let?

IMDb  71 % CSFD  65 %

Zbrusu Nový zákon online

Sledovat Zbrusu Nový zákon online můžeš na KVIFF TV, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zbrusu Nový zákon online, zda je ke stažení a zda má Zbrusu Nový zákon dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 9. 7. 2020
Předplatné za 99 Kč

Zbrusu Nový zákon obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zbrusu Nový zákon, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zbrusu Nový zákon postavy.

Zbrusu Nový zákon zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 002 012 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 406 diváků

Zbrusu Nový zákon recenze a hodnocení

Ve filmu Zbrusu Nový zákon hrají Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau, Catherine Deneuve, François Damiens, Serge Lariviere, Didier De Neck.

Film Zbrusu Nový zákon režíruje Jaco Van Dormael.

Film Zbrusu Nový zákon má 105 minut.

Film Zbrusu Nový zákon vidělo v českých kinech 25 406 diváků.

Film Zbrusu Nový zákon můžete vidět na KVIFF TV, Vodafone TV.

Film Zbrusu Nový zákon je online na KVIFF TV, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.