FB pixel TP pixel
Here Is Harold
Here Is Harold

Zde Harold

Here Is Harold
Norsko | 2014 | Komedie | Dramedy | 87 minut

Po čtyřiceti letech úspěšného podnikání v oblasti prodeje nábytku Haroldova firma zkrachuje, jelikož je v těsné blízkosti postaven obchodní dům IKEA. V aktu zoufalství a zlosti se Harold rozhodne odjet do Švédska a unést toho, kdo podle něj zapříčinil jeho bankrot – samotného zakladatele IKEA Ingvar...

Po čtyřiceti letech úspěšného podnikání v oblasti prodeje nábytku Haroldova firma zkrachuje, jelikož je v těsné blízkosti postaven obchodní dům IKEA. V aktu zoufalství a zlosti se Harold rozhodne odjet do Švédska a unést toho, kdo podle něj zapříčinil jeho bankrot – samotného zakladatele IKEA Ingvara Kamprada. Jaké je ale Haroldovo rozčarování, když zjistí, že Kamprad nachází ve vlastím únosu značné potěšení..

Zde Harold obsazení

Herci: Bjorn Sundquist, Fanny Ketter, Björn Granath, Grethe Selius, Vidar Magnussen, Ellen Birgitte Winther, Veslemoy Morkrid

Režie: Gunnar Vikene

IMDb  60 % Kinobox  60 % Zde Harold CSFD 60 %

Zde Harold online

Sledovat Zde Harold online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zde Harold online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Zde Harold dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zde Harold recenze a hodnocení

Ve filmu Zde Harold hrají Bjorn Sundquist, Fanny Ketter, Björn Granath, Grethe Selius, Vidar Magnussen, Ellen Birgitte Winther, Veslemoy Morkrid.

Film Zde Harold režíruje Gunnar Vikene.

Film Zde Harold má 87 minut.

Film Zde Harold můžete vidět na Edison.

Film Zde Harold je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.