FB pixel TP pixel
From Saturday to Sunday
From Saturday to Sunday

Ze soboty na neděli

From Saturday to Sunday
Česko | 1931 | Drama | Vztahy | 69 minut

Dvě mladé písařky hledají v sobotní návštěvě nočního podniku vzrušující vybočení z únavné všednosti. Méně zkušená Mary raději uteče z náruče postaršího elegána a po nočním bloudění se seznámí se sympatickým typografem... Milostný románek se zvýrazněnými sociálními motivy natočil režisér Gustav Macha...

Dvě mladé písařky hledají v sobotní návštěvě nočního podniku vzrušující vybočení z únavné všednosti. Méně zkušená Mary raději uteče z náruče postaršího elegána a po nočním bloudění se seznámí se sympatickým typografem... Milostný románek se zvýrazněnými sociálními motivy natočil režisér Gustav Machatý v elegantně kosmopolitním stylu. Písně Vítězslava Nezvala a Jaroslava Ježka "Teď ještě ne" a "Slovník lásky" patří ke klasice českého popu. Na filmu spolupracoval jako architekt Alexander Hackenschmied - později mezinárodně proslulý dokumentarista. NFA také archivuje francouzsky namluvenou kopii o délce 1836, 5 metrů

IMDb  71 % CSFD  77 %

Ze soboty na neděli online

Sledovat Ze soboty na neděli online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ze soboty na neděli online, zda je ke stažení a zda má Ze soboty na neděli dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 12. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 12. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ze soboty na neděli obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ze soboty na neděli, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ze soboty na neděli postavy.

L. H. Struna
L. H. Struna
Karel Benda, typesetter
Magda Maděrová
Magda Maděrová
Mána, audio typist
Jiřina Šejbalová
Jiřina Šejbalová
Nany, audio typist
Karel Jičínský
Karel Jičínský
Mr. Ervín
Mimi Erbenová
Mimi Erbenová
Attendant at nightclub
Jan Richter
Jan Richter
Drunk at café
František Sauer
František Sauer
Drunk at café

Ze soboty na neděli recenze a hodnocení

Ve filmu Ze soboty na neděli hrají Ladislav Herbert Struna, Magda Maděrová, Jiřina Šejbalová, Karel Jičínský, R. A. Dvorský, F. X. Mlejnek, Mimi Erbenová.

Film Ze soboty na neděli režíruje Gustav Machatý.

Film Ze soboty na neděli má 69 minut.

Film Ze soboty na neděli můžete vidět na Vodafone TV, Voyo.

Film Ze soboty na neděli je online na Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.