FB pixel TP pixel
Ze všech jediná
Ze všech jediná

Ze všech jediná

Ze všech jediná
Česko | 1937 | Komedie | Situace

Mladá bankovní úřednice Lída Veselá se velmi sblížila s Milanem Novákem. Netuší, že ve skutečnosti jde o jugoslávského průmyslníka Milana Bora, který přijel do Prahy na konferenci finančních magnátů z celého světa, svolanou sirem Brownem z Londýna. Ten chce získat podporu pro svůj projekt stavby žel...

Mladá bankovní úřednice Lída Veselá se velmi sblížila s Milanem Novákem. Netuší, že ve skutečnosti jde o jugoslávského průmyslníka Milana Bora, který přijel do Prahy na konferenci finančních magnátů z celého světa, svolanou sirem Brownem z Londýna. Ten chce získat podporu pro svůj projekt stavby železnice z Asie do Evropy. Lída je přizvána na jednání jako zapisovatelka a když se tam setká s Borem, je uražena jeho podvodem. Bor navrhne místo železnice letecký most a jednání končí pro Browna nezdarem. V časové tísni pošle Milan Lídě pouze krátký dopis a drahý náramek na památku. Dotčená dívka přijme Brownovu nabídku na místo sekretářky a odjede s ním do světa. Bor se dobře připraví na nové zasedání v Dubrovníku a opět má jeho návrh úspěch. Brown mu chce znemožnit účast na závěrečném jednání, ale úskok se nezdaří. Lída, která neustále odmítala Borovo vysvětlování a nepřijala ani Brownovu nabídku k sňatku, odjíždí do Prahy. Milan však brzy přijede za ní, aby ji přesvědčil, že ona je ta ze všech jediná.

CSFD  40 %

Ze všech jediná online

Sledovat Ze všech jediná online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ze všech jediná online, zda je ke stažení a zda má Ze všech jediná dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 14. 5. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ze všech jediná obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ze všech jediná, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ze všech jediná postavy.

Truda Grosslichtová
Truda Grosslichtová
Lída Veselá
Dano Živojnovič
Dano Živojnovič
Milan Bor
Jindřich Plachta
Jindřich Plachta
James Brown
Bedřich Veverka
Bedřich Veverka
Tobby Hopkins
Alena Frimlová
Alena Frimlová
Henriette Chalaisová
Karel Veverka
Karel Veverka
Van der Meeren
Jára Beneš
Jára Beneš
Hudba

Ze všech jediná recenze a hodnocení

Ve filmu Ze všech jediná hrají Truda Grosslichtová, Dano Živojnovič, Vladimír Řepa, Jindřich Plachta, Ljuba Hermanová, Bedřich Veverka, Alena Frimlová.

Film Ze všech jediná režíruje Václav Binovec.

Film Ze všech jediná můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Ze všech jediná je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.