FB pixel TP pixel
Lawless
Lawless

Země bez zákona

Lawless
USA | 2012 | Krimi filmy | Gangsteři | 115 minut

Bratři Bondurantovi jsou tvrdí hoši. Nejstarší z nich Howard (Jason Clarke) přežil 1. světovou válku, ale to co v ní prožil, v něm zanechalo hluboké následky. Prostřední Forrest (Tom Hardy) málem zemřel, když se spolu s rodiči nakazil španělskou chřipkou. Na rozdíl od nich nemoc přežil a tento zážit...

Bratři Bondurantovi jsou tvrdí hoši. Nejstarší z nich Howard (Jason Clarke) přežil 1. světovou válku, ale to co v ní prožil, v něm zanechalo hluboké následky. Prostřední Forrest (Tom Hardy) málem zemřel, když se spolu s rodiči nakazil španělskou chřipkou. Na rozdíl od nich nemoc přežil a tento zážitek ho zocelil. Nejmladší Jack (Shia LaBeouf) se od bratrů trochu odlišuje, svou vnímavostí a citlivostí jako by se do drsného prostředí ani nehodil. Zatímco většina obyvatel městečka živoří, podnikavým bratrům se daří, vybudovali si totiž prosperující byznys s načerno pálenou whisky. Nekalému podnikání ve Franklin County ale začínají krušné časy, když do města přijede zkorumpovaný zástupce šerifa Charlie Rakes (Guy Pearce). Zatímco většina obyvatel se podvoluje jeho teroru, bratři Bondurantové se nehodlají nikomu podřizovat.

Hrají: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Guy Pearce, Jessica Chastain, Dane DeHaan, Noah Taylor, Lew Temple

Režie: John Hillcoat

IMDb  72 % Kinobox  75 %

Země bez zákona online

Sledovat Země bez zákona online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Země bez zákona online, zda je ke stažení a zda má Země bez zákona dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 6. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Země bez zákona novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Země bez zákona, které najdeš na našem webu.

33 nejlepších filmů, které se nedávno objevily na Netflixu
33 nejlepších filmů, které se nedávno objevily na Netflixu
06.10.2020 | Tipy na film

Protože je záplava filmů na Netflixu ohromná, řekli jsme si, že se podíváme na přírůstky za poslední týdny a nabídneme vám přehled těch nejlepších snímků, které si můžete nově pustit na téhle streamovací služby. Myslíme, že nudit se rozhodně nebudete.

7 povedených filmů, které se potají objevily na Netflixu
7 povedených filmů, které se potají objevily na Netflixu
13.09.2020 14:00:00 | Tipy na film

Sice nechápeme proč, ale ačkoli Netflix řadu nově zakoupených filmů anoncuje přímo na své úvodní straně, řadu filmů přidává bez výraznějšího upozornění. Třeba jako následující šestici filmů, která potěší fanoušky napětí i komedie.

Země bez zákona zajímavosti

Rozpočet
26 000 000 $
Celosvětové tržby
55 404 159 $
Tržby v USA
37 400 127 $
Tržby v českých kinech
1 841 550 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 432 diváků

Země bez zákona recenze a hodnocení

Ve filmu Země bez zákona hrají Shia LaBeouf, Tom Hardy, Guy Pearce, Jessica Chastain, Dane DeHaan, Noah Taylor, Lew Temple.

Film Země bez zákona režíruje John Hillcoat.

Film Země bez zákona má 115 minut.

Film Země bez zákona měl rozpočet 26 000 000 $.

Film Země bez zákona vidělo v českých kinech 16 432 diváků.

Film Země bez zákona můžete vidět na Starmax.

Film Země bez zákona je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.