FB pixel TP pixel
Strawberry Days
Strawberry Days

Země jahod

Strawberry Days
Švédsko | 2017 | Drama | Vztahy | 93 minut

Patnáctiletý Wojtek cestuje s rodiči z Polska do Švédska, aby na farmě sbírali jahody. Pozná zde temné podsvětí, v němž jsou sběrači ze zahraničí vykořisťováni místními zaměstnavateli, kteří se ani neobtěžují zapamatovat si jejich jména. Navzdory tomu se začne zajímat o dceru z hostitelské rodiny An...

Patnáctiletý Wojtek cestuje s rodiči z Polska do Švédska, aby na farmě sbírali jahody. Pozná zde temné podsvětí, v němž jsou sběrači ze zahraničí vykořisťováni místními zaměstnavateli, kteří se ani neobtěžují zapamatovat si jejich jména. Navzdory tomu se začne zajímat o dceru z hostitelské rodiny Anneli a oba teenageři se začnou tajně scházet za zády svých rodičů. Mezi řádkami jahod tak poprvé vzklíčí mladá láska, která mezi nimi prolomí neviditelnou bariéru. Okolní svět však na jejich vztah nikdy nepřistoupí. Oba mladí milenci se nakonec ocitnou lapeni na opačných stranách barikády, zatímco se pomalu začne schylovat ke konfliktu mezi Švédy a sezónními pracovníky, který se vyhrotí v násilný střet.

IMDb  64 % CSFD  71 %

Země jahod online

Sledovat Země jahod online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Země jahod online, zda je ke stažení a zda má Země jahod dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč

Země jahod obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Země jahod, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Země jahod postavy.

Země jahod recenze a hodnocení

Ve filmu Země jahod hrají Nelly Axelsson, Staszek Cywka, Julia Kijowska, Ola Cywka, Jan Dravnel, Asa Hakansson Strömberg, Johannes Jaeschke, Jake Jedrzejewski, Mateusz Król, Ninni Lidström, Agnes Lingöy.

Film Země jahod režíruje Wiktor Ericsson.

Film Země jahod má 93 minut.

Film Země jahod můžete vidět na Netflix.

Film Země jahod je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.