FB pixel TP pixel
Promised Land

Země naděje

Promised Land
USA | 2012 | Drama | Podnikání | 106 minut

Obchodník Steve Butler (Matt Damon) přijíždí se svou obchodní partnerkou Sue Thomason (Frances McDormand) do venkovského městečka. Město je silně otřesené ekonomickou krizí a oba obchodníci cítí šanci na uzavření výhodného obchodu s odkoupením majetku místních obyvatel. Měla by to být jediná možnost...

Obchodník Steve Butler (Matt Damon) přijíždí se svou obchodní partnerkou Sue Thomason (Frances McDormand) do venkovského městečka. Město je silně otřesené ekonomickou krizí a oba obchodníci cítí šanci na uzavření výhodného obchodu s odkoupením majetku místních obyvatel. Měla by to být jediná možnost na záchranu celého města. Ze snadného byznysu se ale najednou stává ostrý boj, vedený místním uznávaným učitelem Samem Yatesem (Hal Holbrook), který získává mocného spojence v Dustinovi Noblem (John Krasinski), který vede proti chystanému obchodu, ale hlavně Steveovi ostrou veřejnou kampaň.

IMDb  66 % CSFD  61 %

Země naděje online

Sledovat Země naděje online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Země naděje online, zda je ke stažení a zda má Země naděje dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Země naděje obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Země naděje, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Země naděje postavy.

Země naděje recenze a hodnocení

Ve filmu Země naděje hrají Matt Damon, Lucas Black, Titus Welliver, Tim Guinee, Scoot McNairy, Terry Kinney, Johnny Cicco.

Film Země naděje režíruje Gus Van Sant.

Film Země naděje má 106 minut.

Film Země naděje můžete vidět na Voyo.

Film Země naděje je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.