FB pixel TP pixel
Cop Land

Země policajtů

Cop Land
USA | 1997 | Krimi filmy | Korupce | 104 minut

Freddy Heflin (Sylvester Stallone) ve své životní a kritiky velmi oceňované roli) je obyčejný maloměstský šerif, který má sen stát se newyorským policistou. Při záchraně své milované ženy však částečně ohluchne. Navíc celý Heflinův život se má změnit... Nejdříve objeví důkaz o vraždě, která měla vyp...

Freddy Heflin (Sylvester Stallone) ve své životní a kritiky velmi oceňované roli) je obyčejný maloměstský šerif, který má sen stát se newyorským policistou. Při záchraně své milované ženy však částečně ohluchne. Navíc celý Heflinův život se má změnit... Nejdříve objeví důkaz o vraždě, která měla vypadat jako sebevražda, a posléze také o korupci mezi policisty. Freddy si pak musí vybrat mezi muži, kteří byli jeho vzory, ženou, kterou zbožňuje, a zákonem, který má prosazovat.

IMDb  69 %

Země policajtů online

Sledovat Země policajtů online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Země policajtů online, zda je ke stažení a zda má Země policajtů dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 8. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)

Země policajtů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Země policajtů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Země policajtů postavy.

Země policajtů novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Země policajtů, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů Sylvestera Stallona, které vás nachystají na nového Ramba
10 nejlepších filmů Sylvestera Stallona, které vás nachystají na nového Ramba
15.09.2019 12:00:00 | Tipy na film

Poslední kapitola Rambovy ságy pomalu přichází do kin, proto jsme si pro vás připravili desítku nejlepších filmů legendárního Slye Stallona, abyste se mohli na jatka na americko-mexické hranici adekvátně připravit.

Země policajtů zajímavosti

Celosvětové tržby
44 862 187 $
Tržby v USA
44 862 187 $
Tržby v českých kinech
2 243 729 Kč
Návštěvnost v českých kinech
39 134 diváků

Země policajtů recenze a hodnocení

Ve filmu Země policajtů hrají Sylvester Stallone, Harvey Keitel, Ray Liotta, Robert De Niro, Peter Berg, Janeane Garofalo, Robert Patrick.

Film Země policajtů režíruje James Mangold.

Film Země policajtů má 104 minut.

Film Země policajtů vidělo v českých kinech 39 134 diváků.

Film Země policajtů můžete vidět na iTunes.

Film Země policajtů je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.