FB pixel TP pixel
La terre outragée

Země zapomnění

La terre outragée
Německo | 2011 | Drama | Katastrofa | 108 minut

26. dubna 1986, Pripiat, několik kilometrů od Černobylu. Tohoto krásného letního dne slaví Anya a Piotr svoji svatbu. Malý Valery a jeho otec Alexei, inženýr v jaderné elektrárně Černobyl, zasazují jabloň. Nikolai, lesní správce, vykonává svoji pravidelnou pochůzku po lese… V elektrárně však dojde k...

26. dubna 1986, Pripiat, několik kilometrů od Černobylu. Tohoto krásného letního dne slaví Anya a Piotr svoji svatbu. Malý Valery a jeho otec Alexei, inženýr v jaderné elektrárně Černobyl, zasazují jabloň. Nikolai, lesní správce, vykonává svoji pravidelnou pochůzku po lese… V elektrárně však dojde k havárii. Piotr je povolán, aby uhasil oheň. Nikdy se však nevrátí. Radioaktivita okamžitě mění podobu těch, kteří jí byli zasaženi. Lidé jsou najednou ve spěchu evakuováni. Alexei, odsouzený úřady k umlčení, raději zmizí… O deset let později. Pripiat, město přízraků, které jeho obyvatelé opustili, se stává zemí nikoho, gigantické moderní Pompeje vztyčené na podivném turistickém místě… Anya je nyní průvodkyní v této oblasti, Valery stále hledá po stopách svého otce a Nikolai sám nadále udržuje svoji zamořenou zahradu… Čas dělá své, avšak jsou naděje na nový život zde vůbec ještě možné?

IMDb  64 %

Země zapomnění online

Sledovat Země zapomnění online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Země zapomnění online, zda je ke stažení a zda má Země zapomnění dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

Země zapomnění obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Země zapomnění, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Země zapomnění postavy.

Země zapomnění recenze a hodnocení