FB pixel TP pixel
The Woman Who Loved Elvis
The Woman Who Loved Elvis

Žena, která milovala Elvise

The Woman Who Loved Elvis
USA | 1993 | Drama | Psychologické | 91 minut

Joyce Jacson (Roseanne Arnold) trpělivě čeká, až se její manžel vrátí zpět domů. Před pěti lety ji opustil kvůli jiné ženě. Joyce mezitím proměnila svůj domov ve svatyni Elvise Presleyho, je jím totiž doslova posedlá. Emily Shaw, nová sociální pracovnice, dostane na starost případ Joyce Jacksonové a...

Joyce Jacson (Roseanne Arnold) trpělivě čeká, až se její manžel vrátí zpět domů. Před pěti lety ji opustil kvůli jiné ženě. Joyce mezitím proměnila svůj domov ve svatyni Elvise Presleyho, je jím totiž doslova posedlá. Emily Shaw, nová sociální pracovnice, dostane na starost případ Joyce Jacksonové a je touto ženou absolutně fascinována. Emily se s Joyce postupně sblíží a prozradí jí, že má obavu, zda jí budou i nadále vypláceny sociální dávky. Joycina kamarádka Sandee se snaží udržet ji, co se financí týká, v realitě, ovšem Emily zavolá anonym, který Joyce nařkne ze sociálního podvodu. Emily má o svou kamarádku strach a snaží se dát věci do pořádku. Joycin manžel téměř zemře při nehodě na motorce, jeho přítelkyně ho následně opouští. Joyce se bude muset rozhodnout, zda se vzdá svého svého snu na usmíření, anebo na něm zapracuje a promění ho v realitu.

IMDb  46 %

Žena, která milovala Elvise online

Sledovat Žena, která milovala Elvise online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Žena, která milovala Elvise online, zda je ke stažení a zda má Žena, která milovala Elvise dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Žena, která milovala Elvise obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Žena, která milovala Elvise, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Žena, která milovala Elvise postavy.

Žena, která milovala Elvise recenze a hodnocení

Tvůj názor na Žena, která milovala Elvise?

Ve filmu Žena, která milovala Elvise hrají Roseanne Barr, Tom Arnold, Cynthia Gibb, Sally Kirkland, Danielle Harris, Joe Guzaldo, W. Earl Brown.

Film Žena, která milovala Elvise režíruje Bill Bixby.

Film Žena, která milovala Elvise má 91 minut.

Film Žena, která milovala Elvise můžete vidět na HBO Max.

Film Žena, která milovala Elvise je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.