FB pixel TP pixel
Kvinden i buret
Kvinden i buret

Žena v kleci

Kvinden i buret
Německo | 2013 | Oddělení Q | Krimi filmy | Sériový vrah | 100 minut

Po tragické přestřelce, při níž jeden z jeho kolegů přišel o život a další ochrnul, je komisař Carl Morck přeložen do sklepní kanceláře nově zřízeného Oddělení Q, jež má za úkol protřídit nedořešené a odložené případy a jehož jedinými zaměstnanci jsou komisař Morck a jeho nový asistent Assad. Stačí ...

Po tragické přestřelce, při níž jeden z jeho kolegů přišel o život a další ochrnul, je komisař Carl Morck přeložen do sklepní kanceláře nově zřízeného Oddělení Q, jež má za úkol protřídit nedořešené a odložené případy a jehož jedinými zaměstnanci jsou komisař Morck a jeho nový asistent Assad. Stačí jediný den a paličatý komisař se přes výslovný zákaz střemhlav vrhá do řešení případu Merete Lynggaardové, populární političky, která před pěti lety záhadně zmizela při plavbě na trajektu. Jediným svědkem je její duševně nemocný bratr, který byl po události nalezen v podpalubí. Případ byl uzavřen jako jednoznačná sebevražda. Dvojici vyšetřovatelů se však takové vysvětlení nezdá a vydávají se na cestu, která je zavede hluboko do podsvětí plného násilí a zášti, jež se skrývá za kultivovanou tváří Skandinávie.

Hrají: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Mikkel Boe Folsgaard, Soren Pilmark, Troels Lyby, Marie Mondrup, Eric Ericson

Režie: Mikkel Norgaard

IMDb  72 % Kinobox  71 %

Žena v kleci online

Sledovat Žena v kleci online můžeš na Stream, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Žena v kleci online, zda je ke stažení a zda má Žena v kleci dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 19. 3. 2020
Zdarma
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 9. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Žena v kleci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Žena v kleci, které najdeš na našem webu.

Na YouTube nyní najdete zdarma a česky Vykoupení z věznice Shawshank
Na YouTube nyní najdete zdarma a česky Vykoupení z věznice Shawshank
26.06.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Pokud upřednostňujete české filmy s dabingem a bez poplatků, YouTube je pro vás ideální variantou, neboť nabízí hned několik kanálů, kde lze přijít k filmům výměnou za několik automatických reklam. Jedním z nich jsou Filmy česky a zadarmo, kde je nově i Vykoupení z věznice Shawshank.

Žena v kleci zajímavosti

Tržby v českých kinech
148 108 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 453 diváků

Žena v kleci recenze a hodnocení

Ve filmu Žena v kleci hrají Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Mikkel Boe Folsgaard, Soren Pilmark, Troels Lyby, Marie Mondrup, Eric Ericson.

Film Žena v kleci režíruje Mikkel Norgaard.

Film Žena v kleci má 100 minut.

Film Žena v kleci vidělo v českých kinech 1 453 diváků.

Film Žena v kleci můžete vidět na Stream, Vodafone TV.

Film Žena v kleci je online na Stream, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.