FB pixel TP pixel
Never Strike A Woman not even With a Flower
Never Strike A Woman not even With a Flower

Ženu ani květinou neuhodíš

Never Strike A Woman not even With a Flower
Česko | 1966 | Komedie | Romantická komedie | 95 minut

Pomenší čtyřicátník Ludvík Podzimek, loutnista a flétnista pražského orchestru, nemá zvlášť atraktivní vzhled. Přesto je obecně považován za velkého donchuána. Ženy se ho ujímají spíše z jakéhosi mateřského soucitu a Ludvíkovo měkké srdce nedovolí, aby se s kteroukoliv rozešel. Milenky se mu proto k...

Pomenší čtyřicátník Ludvík Podzimek, loutnista a flétnista pražského orchestru, nemá zvlášť atraktivní vzhled. Přesto je obecně považován za velkého donchuána. Ženy se ho ujímají spíše z jakéhosi mateřského soucitu a Ludvíkovo měkké srdce nedovolí, aby se s kteroukoliv rozešel. Milenky se mu proto kupí a působí mu potíže. Tak stráví noc v bedně na peřiny, když se nenadále vrátí domů manžel bývalé spolužačky Blaženy. Manželka Zdena ho za to hodí na krk rodinné přítelkyni Heleně, na kterou žárlí. Ludvík se odstěhuje raději k příteli Břetislavovi. Pohledná konferenciérka Bohunka doprovází orchestr na zájezdu a zamiluje se právě do Ludvíka, což mu dá najevo v Praze při náhodném setkání ve vinárně. Intelektuálka Dáša nazve Ludvíka pasivním erotickým nádeníkem. Ludvík se Bohunčině lásce podá. Jejich první milostná noc skončí příchodem rodičů. Bohunka si hrdě odvede Ludvíka z domu a oba skončí na VB. Muž v pyžamu a dívka v noční košili vzbudí totiž na noční ulici srocení davu. Vztah pokračuje, ale Ludvík se nemá k rozvodu. Bohunka se natruc rozhodne vdát za jiného. Nakonec však přímo od radnice ženichovi uteče. Pronásleduje Ludvíka a k ní se připojí i jeho další milenky. Nešťastný muž uprchne. Inzerátem v novinách pak hledá další ženu...

Hrají: Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Jiřina Bohdalová, Květa Fialová, Jan Libíček, Josef Zíma, Ilja Prachař

Režie: Zdeněk Podskalský

IMDb  59 % Kinobox  63 %

Ženu ani květinou neuhodíš online

Sledovat Ženu ani květinou neuhodíš online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženu ani květinou neuhodíš online, zda je ke stažení a zda má Ženu ani květinou neuhodíš dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ženu ani květinou neuhodíš recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ženu ani květinou neuhodíš?

Ve filmu Ženu ani květinou neuhodíš hrají Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Jiřina Bohdalová, Květa Fialová, Jan Libíček, Josef Zíma, Ilja Prachař.

Film Ženu ani květinou neuhodíš režíruje Zdeněk Podskalský.

Film Ženu ani květinou neuhodíš má 95 minut.

Film Ženu ani květinou neuhodíš můžete vidět na Voyo.

Film Ženu ani květinou neuhodíš je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.