FB pixel TP pixel
Ženy, které nenávidí muže
Ženy, které nenávidí muže

Ženy, které nenávidí muže

Ženy, které nenávidí muže
Česko | 2013 | Krimi filmy | Sériový vrah

Sériové vraždy vyšetřuje detektiv, který se sám stane podezřelým. Je postaven mimo službu a pátrá na vlastní pěst. Za tiché pomoci kolegy se dostane na stopu skutečného pachatele. Klasická detektivka, která akcentuje víc lidské osudy jednotlivých aktérů, nežli samotný proces vyšetřování. Hlavního h...

Sériové vraždy vyšetřuje detektiv, který se sám stane podezřelým. Je postaven mimo službu a pátrá na vlastní pěst. Za tiché pomoci kolegy se dostane na stopu skutečného pachatele. Klasická detektivka, která akcentuje víc lidské osudy jednotlivých aktérů, nežli samotný proces vyšetřování. Hlavního hrdinu nejvíc charakterizuje dilema, které v něm proti sobě staví kolegiálnost a povinnost. Jeho soukromý příběh také není čítankový, řeší v něm zájem o střídavou péči o dceru z rozvedeného manželství a nový vztah s novou ženou. Práce na tomto televizním filmu znovu svedla dohromady scenáristu a spisovatele Zdeňka Zapletala a režiséra Roberta Sedláčka. Zapletalův svět jako lehce bizarní řetěz situací dobře ožívá v Sedláčkově ironickém režijním vidění. Připomínáme, že v roce 2011 byl za této autorské a režijní spolupráce (rovněž tak i v produkci Televizního studia Ostrava) natočen film Sráči s Jiřím Bartoškou a Jaroslavem Pleslem v hlavních rolích.

CSFD  44 %

Ženy, které nenávidí muže online

Sledovat Ženy, které nenávidí muže online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženy, které nenávidí muže online, zda je ke stažení a zda má Ženy, které nenávidí muže dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 6. 2020
Zdarma

Ženy, které nenávidí muže obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ženy, které nenávidí muže, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ženy, které nenávidí muže postavy.

Jiří Langmajer
Jiří Langmajer
David Vlk
Martin Stránský
Martin Stránský
Libor Svozil
Simona Babčáková
Simona Babčáková
mjr. Gabrielová
Norbert Lichý
Norbert Lichý
detektiv Kýhos
Sylvie Krupanská
Sylvie Krupanská
Dr. Lucie Plachá
Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
Linda Fibrichová
Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
soudní lékař
Tomáš Sýkora
Tomáš Sýkora
technik

Ženy, které nenávidí muže recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ženy, které nenávidí muže?