FB pixel TP pixel
Ženy, které nenávidí muže
Ženy, které nenávidí muže

Ženy, které nenávidí muže

Ženy, které nenávidí muže
Česko | 2013 | Krimi filmy | Sériový vrah

Sériové vraždy vyšetřuje detektiv, který se sám stane podezřelým. Je postaven mimo službu a pátrá na vlastní pěst. Za tiché pomoci kolegy se dostane na stopu skutečného pachatele. Klasická detektivka, která akcentuje víc lidské osudy jednotlivých aktérů, nežli samotný proces vyšetřování. Hlavního h...

Sériové vraždy vyšetřuje detektiv, který se sám stane podezřelým. Je postaven mimo službu a pátrá na vlastní pěst. Za tiché pomoci kolegy se dostane na stopu skutečného pachatele. Klasická detektivka, která akcentuje víc lidské osudy jednotlivých aktérů, nežli samotný proces vyšetřování. Hlavního hrdinu nejvíc charakterizuje dilema, které v něm proti sobě staví kolegiálnost a povinnost. Jeho soukromý příběh také není čítankový, řeší v něm zájem o střídavou péči o dceru z rozvedeného manželství a nový vztah s novou ženou. Práce na tomto televizním filmu znovu svedla dohromady scenáristu a spisovatele Zdeňka Zapletala a režiséra Roberta Sedláčka. Zapletalův svět jako lehce bizarní řetěz situací dobře ožívá v Sedláčkově ironickém režijním vidění. Připomínáme, že v roce 2011 byl za této autorské a režijní spolupráce (rovněž tak i v produkci Televizního studia Ostrava) natočen film Sráči s Jiřím Bartoškou a Jaroslavem Pleslem v hlavních rolích.

Hrají: Jiří Langmajer, Martin Stránský, Simona Babčáková, Norbert Lichý, Sylvie Krupanská, Hana Vagnerová, Agáta Prachařová

Režie: Robert Sedláček

Ženy, které nenávidí muže online

Sledovat Ženy, které nenávidí muže online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ženy, které nenávidí muže online, zda je ke stažení a zda má Ženy, které nenávidí muže dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 3. 2. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ženy, které nenávidí muže recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ženy, které nenávidí muže?

Ve filmu Ženy, které nenávidí muže hrají Jiří Langmajer, Martin Stránský, Simona Babčáková, Norbert Lichý, Sylvie Krupanská, Hana Vagnerová, Agáta Prachařová.

Film Ženy, které nenávidí muže režíruje Robert Sedláček.

Film Ženy, které nenávidí muže můžete vidět na iVysílání.

Film Ženy, které nenávidí muže je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.