FB pixel TP pixel
An Unfinished Life

Žít po svém

An Unfinished Life
USA | 2005 | Drama | Doják | 108 minut

Žít po svém je příběh rančerské rodiny, která byla rozdělena a nyní se snaží zhojit staré rány a odpustit. Einar Gilkyson, zkušený rančer na odpočinku, dlouho žije jen ze svých vzpomínek. Stále je zničen ze smrti svého jediného syna, ke které došlo před deseti lety. Nyní tráví svůj čas staráním se o...

Žít po svém je příběh rančerské rodiny, která byla rozdělena a nyní se snaží zhojit staré rány a odpustit. Einar Gilkyson, zkušený rančer na odpočinku, dlouho žije jen ze svých vzpomínek. Stále je zničen ze smrti svého jediného syna, ke které došlo před deseti lety. Nyní tráví svůj čas staráním se o nájemníka na svém ranči – jediného důvěrného přítele Mitche Bradleyho, který byl ošklivě zraněn při střetu s grizzlym. Einarův poklidný život obrátí vzhůru nohama příjezd jeho snachy Jean, kterou Einar viní ze smrti svého syna. Jean však přijíždí se svou dcerkou Griff, o které tvrdí, že je Einarovou vnučkou. Jedenáctiletá dívka je z rančerského života nadšená. Pro Einara, který už na život rezignoval, je zvídavá Griff vytržením ze stereotypu, se kterým se již smířil.

IMDb  70 % CSFD  74 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Žít po svém online

Žít po svém online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Žít po svém obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Žít po svém, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Žít po svém postavy.

Žít po svém zajímavosti

Celosvětové tržby
18 618 284 $
Tržby v USA
8 586 392 $
Tržby v českých kinech
1 407 942 Kč
Návštěvnost v českých kinech
16 114 diváků

Žít po svém recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
10.02.2006