FB pixel TP pixel
Zítra se bude tančit všude
Zítra se bude tančit všude

Zítra se bude...

Zítra se bude tančit všude
Česko | 1952

Opera Zítra se bude… tvůrců Aleše Březiny a Jiřího Nekvasila měla premiéru v divadle Kolowrat 9. dubna 2008. Obratem se stala jednou z nejúspěšnějších inscenací roku nejen u diváků, ale i kritiky. Autoři získali za toto dílo Cenu Sazky a Divadelních novin a v anketě Divadelních novin byla o...

Opera Zítra se bude… tvůrců Aleše Březiny a Jiřího Nekvasila měla premiéru v divadle Kolowrat 9. dubna 2008. Obratem se stala jednou z nejúspěšnějších inscenací roku nejen u diváků, ale i kritiky. Autoři získali za toto dílo Cenu Sazky a Divadelních novin a v anketě Divadelních novin byla opera vyhlášena jako druhá nejlepší inscenace roku 2008. Hudební příběh je sestaven z dobových dokumentů a citací ze soudních spisů. Inscenaci vévodí především sugestivní výkony legendární Soni Červené a Jana Mikuška. Skladatel Aleš Březina, který stojí za hudební složkou k českým nejúspěšnějším filmům posledních let (Obsluhoval jsem anglického krále, Musíme si pomáhat, Knoflíkáři, Horem pádem, Kráska v nesnázích ad.) napsal operu-proces Zítra se bude… pro Soňu Červenou tzv. na tělo. Zpracování filmového záznamu představení se ujal režisér Jan Hřebejk. Na počátku byl úmysl natočit pouze několik záběrů pro film Kawasakiho růže, brzy ale bylo jasné, že se podařilo zaznamenat jednu z nejzajímavějších hudebních inscenací posledních let.

Trailer

Zítra se bude... obsazení

Herci: Zdeněk Buchvaldek, Eva Kubešová, Miloš Nesvadba, Marcela Martínková, Jiří Vala, Jiří Adamíra, Pavel Šmok

Režie: Vladimír Vlček

IMDb  34 % Kinobox  38 % Zítra se bude... CSFD 21 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zítra se bude... online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Zítra se bude... online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Zítra se bude... dabing nebo titulky.

Zítra se bude... celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Zítra se bude... Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zítra se bude... recenze a hodnocení

Ve filmu Zítra se bude... hrají Zdeněk Buchvaldek, Eva Kubešová, Miloš Nesvadba, Marcela Martínková, Jiří Vala, Jiří Adamíra, Pavel Šmok.

Film Zítra se bude... režíruje Vladimír Vlček.

Film Zítra se bude... není zatím nikde online.

Film Zítra se bude... není zatím kde sledovat.