FB pixel TP pixel
Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea
Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea

Zítra vstanu a opařím se čajem

Tomorrow I'll Wake Up and Scald Myself with Tea
Česko | 1977 | Sci-fi filmy | Cestování časem | 93 minut

Pražská společnost Universum pořádá poznávací cesty raketami do minulosti. Toho chtějí využít tři nacisté Abard, Bauer a Kraus a věnovat Hitlerovi vodíkovou bombu, ukradenou v muzeu, která by na konci roku 1944 Třetí říši pomohla zvítězit ve válce. Uplacený pilot Karel Bureš je tam slíbí dopravit. N...

Pražská společnost Universum pořádá poznávací cesty raketami do minulosti. Toho chtějí využít tři nacisté Abard, Bauer a Kraus a věnovat Hitlerovi vodíkovou bombu, ukradenou v muzeu, která by na konci roku 1944 Třetí říši pomohla zvítězit ve válce. Uplacený pilot Karel Bureš je tam slíbí dopravit. Nacisté jsou díky pilulkám proti stárnutí ve skvělé kondici. Plán se ale zvrtne. Konstruktér Jan Bureš, Karlovo k nerozeznání podobné dvojče, ale povahově protipól, se v den odletu 1. června ráno opaří čajem a Karel se udusí rohlíkem. Jan nedokáže Karlově dívce Evě přiznat do telefonu pravdu a raději se za Karla vydává. Odstartuje místo něho s raketou, v níž jsou kromě tří nacistů i postarší američtí manželé. Letuška Helena s údivem pozoruje, jak se bezohledný sukničkář Karel změnil ve slušného gentlemana. Přes Janův odpor se nacisté vnutí do kabiny a Bauer přistane ve válečném Německu. Všichni jsou zatčeni. Hitler odmítne pomoc tří nacistů. Omylem totiž přistáli o tři roky dříve - je 8. prosince 1941 - čas úspěšných tažení a vstupu spojeneckého Japonska do války. Pouze Kraus, Bauer a Bureš uprchnou a uniknou tak popravě. Vrátí se zpět do doby krátce před startem. Tak jsou všichni účastníci cesty znovu živí a tři navrátilci mají navíc své dvojníky. Ještě dvakrát letí Jan do minulosti, než se mu podaří zbavit svět nacistů. Sám se ve své dvojí podobě stane Karlem, ženichem Evy, a Janem, šťastně zamilovaným do hezké Heleny.

IMDb  73 % CSFD  78 %

Zítra vstanu a opařím se čajem online

Sledovat Zítra vstanu a opařím se čajem online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zítra vstanu a opařím se čajem online, zda je ke stažení a zda má Zítra vstanu a opařím se čajem dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 4. 2021 | pouze do 11. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Zítra vstanu a opařím se čajem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zítra vstanu a opařím se čajem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zítra vstanu a opařím se čajem postavy.

Petr Kostka
Petr Kostka
Karel Bureš / Jan Bureš
Jiří Sovák
Jiří Sovák
Klaus Abbard
Vlastimil Brodský
Vlastimil Brodský
Ing. Bauer
Vladimír Menšík
Vladimír Menšík
Rolf Kraus
Marie Rosůlková
Marie Rosůlková
Shirley White
Otto Šimánek
Otto Šimánek
Patrick White
Slávka Budínová
Slávka Budínová
Kroupová
František Vicena
František Vicena
Adolf Hitler

Zítra vstanu a opařím se čajem novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zítra vstanu a opařím se čajem, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
31.05.2020 12:00:00 | České novinky

V naší přehlídce nejlepších děl ze žánru sci-fi jsme tentokráte zabruslili do naší kinematografie a vybrali pro vás dvacítku těch nejlepších celovečeráků. Co naplat, že se většinou jedná o komedie, následující snímky totiž ukazují, že i čeští filmaři se v žánru sci-fi neztratí!

10 filmů o nacismu a (neo)nacistech, které by měl vidět úplně každý
10 filmů o nacismu a (neo)nacistech, které by měl vidět úplně každý
27.01.2020 12:00:00 | Tipy na film

Sní náckové o kamarádském Hitlerovi? Malý člen Hitlerjugend Jojo se s Hitlerem kamarádí. Ale jen ve své hlavě. Taika Waititi připravil do kin komedii Králíček Jojo, a tak je čas se chytit tématu a zavzpomínat na další filmy o nacistech a (možná) pro nacisty. Tradičně jsme jich vybrali deset.

10 nejlepších rolí Petra Kostky
10 nejlepších rolí Petra Kostky
12.06.2018 | České novinky

Osmdesáté narozeniny oslavil včera slavný český herec Petr Kostka, který se nejvíce proslavil rolemi charakterních hrdinů v sedmdesátých a osmdesátých letech. Pojďme si připomenout jeho nejvýznamnější filmové počiny.

Zítra vstanu a opařím se čajem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zítra vstanu a opařím se čajem?