FB pixel TP pixel
Živé terče
Živé terče

Živé terče

Živé terče
Česko | 2019 | Krimi filmy | Případ týdne | 70 minut | 1 řad(a) | 3 epizod | Nové díly od 11. 5. 2019

Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambicióz...

Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambiciózní náměstek primátora, který řeší rozvodovou situaci, uznávaný chirurg, který udržuje vztah s prostitutkou, existenčně zajištěný rentiér, a kontroverzní podnikatel. Situace nabere dramatický obrat, když vyšetřovatelé i potenciální oběti pochopí, že kdosi systematicky usiluje o jejich životy… Východiskem závěrečné detektivní minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější trojice se opět stala předloha Michala Sýkory, kterou pro televizní obrazovku adaptoval scenárista Petr Jarchovský.

Hrají: Viktor Preiss, Stanislav Majer, Klára Melíšková, Tatiana Pauhofová, Petr Stach, Igor Orozovič, Tomáš Dastlík

Režie: Jan Hřebejk

IMDb  73 % Kinobox  63 %

Živé terče online

Sledovat Živé terče online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Živé terče online, zda je ke stažení a zda má Živé terče dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 12. 5. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Živé terče novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Živé terče, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
28.11.2021 10:30:00 | Tipy na film

Na Voyo odstartoval očekávaný Případ Roubal, který se zaměřuje na proces s nechvalně proslulým sériovým vrahem z let devadesátých. Dobrých kriminálek podle skutečnosti je ale dostupných více. Představme si ty nejlepší za posledních deset let.

Živé terče recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
28.04.2019

Tři nedělní večery na ČT budou patřit Živým terčům, závěrečné minisérii z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice. Dotvrzuje minulou zkušenost, že natočit detektivku už umíme lépe než ji napsat....   Celá recenze

 55 %

V seriálu Živé terče hrají Viktor Preiss, Stanislav Majer, Klára Melíšková, Tatiana Pauhofová, Petr Stach, Igor Orozovič, Tomáš Dastlík.

Seriál Živé terče můžete vidět na iVysílání.

Seriál Živé terče je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.