FB pixel TP pixel
Fighting

Život je boj

Fighting
USA | 2009 | Akční filmy | Akční hrdinové | 105 minut

Život na newyorských ulicích je tvrdý. Zvlášť když v kapse nemáte ani cent. Dostáváte ránu za ranou a je jen na vás, jestli spršku direktů ustojíte, nebo ji dokonce začnete vracet. Talentovaný Channing Tatum si v akčním dramatu Dita Montiela Život je boj zahrál kluka, který se pokusil vlastní osud v...

Život na newyorských ulicích je tvrdý. Zvlášť když v kapse nemáte ani cent. Dostáváte ránu za ranou a je jen na vás, jestli spršku direktů ustojíte, nebo ji dokonce začnete vracet. Talentovaný Channing Tatum si v akčním dramatu Dita Montiela Život je boj zahrál kluka, který se pokusil vlastní osud vyřídit K. O. systémem v hodně nerovném souboji. Shawn MacArthur, který si přijel do města ve stínu Sochy svobody splnit ten pravý Americký sen, si vydělává na živobytí pouličním prodejem padělaného zboží. Je to drsná škola, ve které musíte mít rychlé nohy, když se na rohu vynoří policisté, a ještě rychlejší ruce, když narazíte na konkurenci. Při jedné ruční výměně názorů uvidí Shawna podvodník s relativně dlouhými prsty Harvey Boarden a nabídne mu vstupenku do světa nelegálních pouličních zápasů ve volném stylu.

Hrají: Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao, Roger Guenveur Smith, Brian J. White, Angelic Zambrana, Michael Rivera

Režie: Dito Montiel

IMDb  56 % Kinobox  56 %

Život je boj online

Sledovat Život je boj online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Život je boj online, zda je ke stažení a zda má Život je boj dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 1. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Život je boj zajímavosti

Celosvětové tržby
32 482 728 $
Tržby v USA
23 091 010 $
Tržby v českých kinech
1 127 854 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 321 diváků

Život je boj recenze a hodnocení

Ve filmu Život je boj hrají Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao, Roger Guenveur Smith, Brian J. White, Angelic Zambrana, Michael Rivera.

Film Život je boj režíruje Dito Montiel.

Film Život je boj má 105 minut.

Film Život je boj vidělo v českých kinech 10 321 diváků.

Film Život je boj můžete vidět na iTunes.

Film Život je boj je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.