FB pixel TP pixel

Život pro samouky online

Sledovat Život pro samouky online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Život pro samouky online, zda je ke stažení a zda má Život pro samouky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 9. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Život pro samouky zajímavosti

Tržby v českých kinech
10 879 052 Kč
Návštěvnost v českých kinech
74 200 diváků

Život pro samouky recenze a hodnocení

Jan Varga
Jan Varga kritiky
28.07.2023 14:01:22

Českou vztahovou komedii Život pro samouky natočila a napsala režisérka a scenáristka Jitka Rudolfová (Zoufalci, Hodinářův učeň) podle románu „Láska pro samouky“ spisovatelky (a mimo jiné bývalé filmové recenzentky) Barbory Šťastné. Její hlavní hrdinkou je snaživá čtyřicátnice Klára (Jana Plodková),......   Celá recenze

 40 %
crom
crom Moviezone
19.05.2023

Když se Kláře zničehonic rozpadne manželství, protože manžel si chce dát „na čas“ pauzu, je čtyřicetiletá matka dvou dospívajících dětí vržena do víru nových životních situací. A náhle zjišťuje, že svět se za posledních 15 let hodně posunul. Najít si nového chlapa tak nebude vůbec jednoduché. Jenže ......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Život pro samouky hrají Jana Plodková, Jaroslav Plesl, Barbora Seidlová, Zuzana Krónerová, David Švehlík, Václav Neužil, Simona Babčáková.

Film Život pro samouky režíruje Jitka Rudolfová.

Film Život pro samouky vidělo v českých kinech 74 200 diváků.

Film Život pro samouky můžete vidět na Voyo.

Film Život pro samouky je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.