FB pixel TP pixel
ZYCIE TO REWELACJA
ZYCIE TO REWELACJA

Život s novou duší

ZYCIE TO REWELACJA
Polsko | 2009 | Dokumenty | Doktoři | 94 minut

Dva roky po tragické smrti svého syna se Teresa Anielaková vydává hledat příjemce jeho srdce, které darovala krátce poté, co byl syn prohlášen za mrtvého. Není to lehký úkol, neboť polské zákony o darování orgánů oficiálně chrání identitu příjemce i dárce. Polský dokument z produkce HBO je plný velm...

Dva roky po tragické smrti svého syna se Teresa Anielaková vydává hledat příjemce jeho srdce, které darovala krátce poté, co byl syn prohlášen za mrtvého. Není to lehký úkol, neboť polské zákony o darování orgánů oficiálně chrání identitu příjemce i dárce. Polský dokument z produkce HBO je plný velmi intimních rozhovorů s lidmi, kteří absolvovali transplantaci srdce. Muži a ženy, kteří stále myslí na ty, kteří jim zachránili život. Mnozí z nich věří, že den transplantace byl velkým mezníkem v jejich životě, skoro jako by se znovu narodili. Nejsou schopni popsat co cítí a jak moc jsou vděční za dar života, který dostali. Snímek ale představuje také rodiny dárců, zlomené bolestí a smutkem. Zoufalé manželky, manželé, matky a otcové promlouvají o nejtěžším rozhodnutí, které museli učinit. Utěšují se tím, že část jejich milovaných dál žije v těle někoho jiného. Jeden život skončil, ale další člověk může žít dál. Každá transplantace znamená tragédii a zoufalství na jedné straně, ale také obrovskou radost a naději na straně druhé.

Hrají: Michelle Jenner, Dani Rovira, Carme Calvell, Javier Balas

Režie: Enrique Gato

Život s novou duší online

Sledovat Život s novou duší online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Život s novou duší online, zda je ke stažení a zda má Život s novou duší dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Život s novou duší recenze a hodnocení

Ve filmu Život s novou duší hrají Michelle Jenner, Dani Rovira, Carme Calvell, Javier Balas.

Film Život s novou duší režíruje Enrique Gato.

Film Život s novou duší má 94 minut.

Film Život s novou duší můžete vidět na HBO Max.

Film Život s novou duší je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.