FB pixel TP pixel
Another Woman's Life
Another Woman's Life

Život té druhé

Another Woman's Life
Francie | 2012 | Romantické filmy | Záhada | 97 minut

Příběh začíná setkáním Marie a Paula, kteří prožívají lásku na první pohled. Naplánují a učiní si výlet na pláž a vášnivá noc může začít. Ale druhý den ráno se Marie vzbudí a s hrůzou zjistí, že si nedokáže vzpomenout na posledních deset let svého života. Překvapená se dozvídá, že se provdala za Pau...

Příběh začíná setkáním Marie a Paula, kteří prožívají lásku na první pohled. Naplánují a učiní si výlet na pláž a vášnivá noc může začít. Ale druhý den ráno se Marie vzbudí a s hrůzou zjistí, že si nedokáže vzpomenout na posledních deset let svého života. Překvapená se dozvídá, že se provdala za Paula a jejich manželství je v krachu. Zjistí, že je matkou citlivého malého chlapce, že řídí mocnou nadnárodní společnost s cennými papíry a že je majitelkou pohádkového bytu s romantickým výhledem na Eiffelovu věž. Stále však netuší, jak se to všechno mohlo stát a jak k tomu všemu došlo. Příběh zkoumá Mariinu amnézii až do chvíle, kdy si začne uvědomovat, jakou byla kdysi svobodnou dívkou, letící světem s lehkostí motýla, a jakou ženou se postupně po letech manželství a mateřství stala.

IMDb  64 % CSFD  64 %

Život té druhé online

Sledovat Život té druhé online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Život té druhé online, zda je ke stažení a zda má Život té druhé dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 2. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Život té druhé obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Život té druhé, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Život té druhé postavy.

Život té druhé recenze a hodnocení