FB pixel TP pixel
Barcelona (un mapa)
Barcelona (un mapa)

Život v Barceloně

Barcelona (un mapa)
Španělsko | 2007 | Drama | Rodinné vztahy | 90 minut

Rosa a Ramon jsou starý pár žijící v Barceloně. A vlastní zde letitý dům, v němž pronajímají pokoje jednotlivým návštěvníkům. K nim patří i postarší Francouzka, jež ve svém apartmánu dává jazykové kondice, noční strážný z bezpečnostní agentury a Argentinka, které hrozí vystěhování. Přičemž právě skr...

Rosa a Ramon jsou starý pár žijící v Barceloně. A vlastní zde letitý dům, v němž pronajímají pokoje jednotlivým návštěvníkům. K nim patří i postarší Francouzka, jež ve svém apartmánu dává jazykové kondice, noční strážný z bezpečnostní agentury a Argentinka, které hrozí vystěhování. Přičemž právě skrze dialogy manželů s jejich nájemníky a také díky rozhovoru Rosy s mysteriózním příbuzným se rozvíjí příběh rozčleněný do jednotlivých povídek a detailně vykreslující jak myšlení, tak duši a především tajemství všech obyvatel. A zároveň skrze dlouhé hovory vycházejí na povrch dramatické otázky, žádající si odpovědi. Filmová adaptace divadelní hry Lluisy Cunilléové, jíž se v roce 2007 režisérsky chopil rodák z Barcelony Ventura Pons, byla nominována mimo jiné i na cenu Goya za nejlepší scénář.

Hrají: Josep Maria Pou, Núria Espert, Rosa Maria Sarda, Jordi Bosch, María Botto, Pablo Derqui, Daniel Medrán

Režie: Ventura Pons

IMDb  59 % Kinobox  59 %

Život v Barceloně online

Sledovat Život v Barceloně online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Život v Barceloně online, zda je ke stažení a zda má Život v Barceloně dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 11. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Život v Barceloně recenze a hodnocení

Ve filmu Život v Barceloně hrají Josep Maria Pou, Núria Espert, Rosa Maria Sarda, Jordi Bosch, María Botto, Pablo Derqui, Daniel Medrán.

Film Život v Barceloně režíruje Ventura Pons.

Film Život v Barceloně má 90 minut.

Film Život v Barceloně můžete vidět na Netflix.

Film Život v Barceloně je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.