FB pixel TP pixel
Graduation

Zkouška dospělosti

Graduation
Rumunsko | 2016 | Drama | Krimi drama | 127 minut

Jako lékař a občan se Romeo těší úctě obyvatel malého města v Transylvánii. Jeho pověst se začne hroutit, když se ve snaze zajistit nadané dceři lepší budoucnost zaplete do řetězce služeb a protislužeb a ztratí tvář i před svou rodinou.

IMDb  79 % CSFD  74 %

Zkouška dospělosti online

Sledovat Zkouška dospělosti online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zkouška dospělosti online, zda je ke stažení a zda má Zkouška dospělosti dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Zkouška dospělosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zkouška dospělosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zkouška dospělosti postavy.

Adrian Titieni
Adrian Titieni
Romeo Aldea
Maria Dragus
Maria Dragus
Eliza
Lia Bugnar
Lia Bugnar
Magda
Vlad Ivanov
Vlad Ivanov
Chief Inspector
Gelu Colceag
Gelu Colceag
Exam Commitee President
Rares Andrici
Rares Andrici
Marius
Emanuel Pârvu
Emanuel Pârvu
Procurorul Ivaşcu

Zkouška dospělosti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zkouška dospělosti, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na Alza
10 červnových novinek na Alza
13.06.2017 | Tipy na film

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.

Zkouška dospělosti recenze a hodnocení

Libor Hejl
Libor Hejl
21.04.2019 4:56:16

Pokud se nějaký film odehrává v Transylvánii, tak to nemusí nutně znamenat, že by hlavní hrdina byl nějaký krvežíznivý nemrtvý. Naopak, klidně to může být i člověk, který životy zachraňuje - jako je třeba doktor Romeo. A ano, ne vždy když se kdosi jmenuje Romeo, tak musí nutně čekat na svoji Julii. ......   Celá recenze

Honza Varga
Honza Varga Filmspot
12.04.2017

V současném Rumunsku se Eliza, dcera váženého lékaře Romea, dostane na prestižní zahraniční vysokou školu, leč do cesty za růžovější budoucností, ne......   Celá recenze

 80 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
28.07.2016

Mungiu natočil další část své celokariérní obžaloby rumunské společnosti. Dělat to o pár set kilometrů východněji (či o pár dekád dřív), už by natáčel leda v gulagu, ale takhle si můžeme jeho morálně znepokojující drama užít i my. Dobrá práce....   Celá recenze

 80 %

Ve filmu Zkouška dospělosti hrají Adrian Titieni, Maria Dragus, Lia Bugnar, Mălina Manovici, Vlad Ivanov, Gelu Colceag, Rares Andrici.

Film Zkouška dospělosti režíruje Cristian Mungiu.

Film Zkouška dospělosti má 127 minut.

Film Zkouška dospělosti můžete vidět na KVIFF TV.

Film Zkouška dospělosti je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.