FB pixel TP pixel
That '70s Show
That '70s Show

Zlatá sedmdesátá

That '70s Show
USA | 1998 | Komediální seriály | Sitkom | 25 minut | 8 řad(a) | 200 epizod

Píše se rok 1976 a parta teenagerů tu společně prožívá celou řadu zábavných dobrodružství i malérů. Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů. Vede je sedmnác...

Píše se rok 1976 a parta teenagerů tu společně prožívá celou řadu zábavných dobrodružství i malérů. Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů. Vede je sedmnáctiletý středoškolák Eric Forman, dále k nim patří jeho přítelkyně ze sousedství Donna Pinciottiová, Fez, který přijel do Ameriky ze zahraničí na studijní výměnu, Jackie Burkhartová a Michael Kelso, kteří se spolu věčně rozcházejí a zase usmiřují, a také věčný teoretik Steven Hyde. Parta, kterou spojují obdobné radosti i smutky dospívání, se většinou schází u Erika, kde přemýšlejí o životě, o rodičích a o budoucnosti, ale spolu také zažívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů. 

Hrají: Topher Grace, Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp

IMDb  81 % Kinobox  75 %
Voyo
Komediální seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zlatá sedmdesátá online

Zlatá sedmdesátá online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zlatá sedmdesátá recenze a hodnocení

V seriálu Zlatá sedmdesátá hrají Topher Grace, Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp.

Seriál Zlatá sedmdesátá není zatím nikde online.

Seriál Zlatá sedmdesátá není zatím kde sledovat.