FB pixel TP pixel
Golden Eels
Golden Eels

Zlatí úhoři

Golden Eels
Česko | 1979 | Drama | Holocaust | 83 minut

Karel Kachyňa, jeden z velkých českých režisérů, vytvořil mnoho mimořádně působivých filmů nejen pro plátna, ale i pro obrazovku. Ve všech jeho dílech se setkáváme s nevšední citovou i obrazovou kulturou, s pochopením pro velká i malá lidská trápení, s laskavým humorem. K vrcholům televizní dramatic...

Karel Kachyňa, jeden z velkých českých režisérů, vytvořil mnoho mimořádně působivých filmů nejen pro plátna, ale i pro obrazovku. Ve všech jeho dílech se setkáváme s nevšední citovou i obrazovou kulturou, s pochopením pro velká i malá lidská trápení, s laskavým humorem. K vrcholům televizní dramatické tvorby bezesporu patří jeho film Zlatí úhoři, inspirovaný povídkami Oty Pavla, o malém chlapci, který spolu s tatínkem podléhá kouzlu řeky Berounky, ale zároveň také prožívá krutou válečnou realitu. \Zlatí úhoři\ získali v roce 1979 hlavní cenu na mezinárodním festivalu Prix Italia.

Hrají: Martin Mikulas, Miroslava Hozová, Rudolf Hrušínský, Vladimír Menšík

Režie: Karel Kachyňa

IMDb  75 % Kinobox  81 %

Zlatí úhoři online

Sledovat Zlatí úhoři online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zlatí úhoři online, zda je ke stažení a zda má Zlatí úhoři dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 27. 7. 2003
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zlatí úhoři novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zlatí úhoři, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Zlatí úhoři recenze a hodnocení

Ve filmu Zlatí úhoři hrají Martin Mikulas, Miroslava Hozová, Rudolf Hrušínský, Vladimír Menšík.

Film Zlatí úhoři režíruje Karel Kachyňa.

Film Zlatí úhoři má 83 minut.

Film Zlatí úhoři můžete vidět na iVysílání.

Film Zlatí úhoři je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.