FB pixel TP pixel
White House Farm
White House Farm

Zločin na statku

White House Farm
Velká Británie | 2020 | Krimi seriály | Vražda | 45 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

Drama rekonstrukce jednoho z nejznámějších zločinů britské historie, jehož pravděpodobný pachatel je stále ve vězení a svou vinu popírá.Šestidílná minisérie o vyvraždění rodiny Whiteů rekapituluje události, které se v roce 1985 odehrály na venkově v britském Essexu, když Colin Caffell přivezl šestil...

Drama rekonstrukce jednoho z nejznámějších zločinů britské historie, jehož pravděpodobný pachatel je stále ve vězení a svou vinu popírá.Šestidílná minisérie o vyvraždění rodiny Whiteů rekapituluje události, které se v roce 1985 odehrály na venkově v britském Essexu, když Colin Caffell přivezl šestiletá dvojčata na prázdniny k prarodičům. Zločin na statku ukazuje tragicky neprofesionální policejní vyšetřování případu, který šokoval celou Británii, pečlivě pracuje s dobovou atmosférou a na základě známých informací uvěřitelně buduje klíčové charaktery. Jako každý dobře zpracovaný true crime titul je Zločin na statku nejen průvodcem tragickou historií jedné rodiny, ale celou výsečí britské společnosti v 80. letech.(ČSFD)První epizodu najdete zde: Zločin na statku (1. epizoda)České titulky si můžete zapnout přímo v přehrávači kliknutím na CC, zde lze v Settings rovněž nastavit zobrazení (velikost, průhlednost) titulků.Festival Serial Killer se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brno.Generálním mediálním partnerem festivalu je Česká televize.Pokud byste chtěli podpořit festival Serial Killer, můžete si zakoupit speciální dárcovský odznak.

Hrají: Stephen Graham, Freddie Fox, Cressida Bonas, Alfie Allen, Mark Addy, Mark Stanley, Gemma Whelan

IMDb  74 % Kinobox  75 %

Zločin na statku online

Sledovat Zločin na statku online můžeš na Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zločin na statku online, zda je ke stažení a zda má Zločin na statku dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 9. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
Stream
Stream
od 8. 1. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zločin na statku recenze a hodnocení

V seriálu Zločin na statku hrají Stephen Graham, Freddie Fox, Cressida Bonas, Alfie Allen, Mark Addy, Mark Stanley, Gemma Whelan.

Seriál Zločin na statku můžete vidět na Stream, Voyo.

Seriál Zločin na statku je online na Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.