FB pixel TP pixel
Zločin v Polné
Zločin v Polné

Zločin v Polné

Zločin v Polné
Česko | 2016 | Krimi filmy | Zločin | 172 minut

Zločin v Polné je vzrušující drama jedné detektivní historie. V roce 1899 na Bílou sobotu byla na cestě mezi obcemi Věžničkou a městečkem Polnou nalezena mrtvá dívka, švadlenka Anežka Hrůzová. Bylo jí devatenáct let. Na hrdle měla řeznou ránu a nejspíš vykrvácela. Sexuálního násilí se vrah nedopusti...

Zločin v Polné je vzrušující drama jedné detektivní historie. V roce 1899 na Bílou sobotu byla na cestě mezi obcemi Věžničkou a městečkem Polnou nalezena mrtvá dívka, švadlenka Anežka Hrůzová. Bylo jí devatenáct let. Na hrdle měla řeznou ránu a nejspíš vykrvácela. Sexuálního násilí se vrah nedopustil. Místním lékařům se zdálo, že sražené krve na místě činu není dost, a na otázku, kde je „chybějící\ krev, se hned našla pohotová dopověď: Židé ji přidali o Velikonocích do macesů. K dispozici byl náhodou i potenciální vrah: přidrzlý a nepříliš chytrý mladík Leopold Hilsner, šnorer, tulák a žebrák...

Hrají: Jaroslav Plesl, Karel Heřmánek ml., Gabriela Míčová, Karel Roden, František Němec, Ondřej Kavan, Luboš Veselý

Režie: Viktor Polesný

IMDb  72 % Kinobox  73 %

Zločin v Polné online

Sledovat Zločin v Polné online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zločin v Polné online, zda je ke stažení a zda má Zločin v Polné dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 21. 7. 2023
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
od 7. 2. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zločin v Polné recenze a hodnocení

Ve filmu Zločin v Polné hrají Jaroslav Plesl, Karel Heřmánek ml., Gabriela Míčová, Karel Roden, František Němec, Ondřej Kavan, Luboš Veselý.

Film Zločin v Polné režíruje Viktor Polesný.

Film Zločin v Polné má 172 minut.

Film Zločin v Polné můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Film Zločin v Polné je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.