FB pixel TP pixel
Zločiny Velké Prahy
Zločiny Velké Prahy

Zločiny Velké Prahy

Zločiny Velké Prahy
Česko | 2021 | Krimi seriály | Krimi drama | 1 řad(a) | 3 epizod | Nové díly od 31. 1. 2021

Dne 1. ledna 1922 došlo ke sloučení centrální Prahy s třiceti osmi městy a obcemi, které ji obklopovaly. Vznikla tak Velká Praha a pražská státní policie začala pracovat tam, kde dosud působilo jen četnictvo. Byl to prostor méně bohatý a vznešený, ale o to pestřejší a živější. Velká Praha byla tvoře...

Dne 1. ledna 1922 došlo ke sloučení centrální Prahy s třiceti osmi městy a obcemi, které ji obklopovaly. Vznikla tak Velká Praha a pražská státní policie začala pracovat tam, kde dosud působilo jen četnictvo. Byl to prostor méně bohatý a vznešený, ale o to pestřejší a živější. Velká Praha byla tvořena nejen klasickou městskou zástavbou, ale i vesnicemi, lesy, zemědělskými statky, továrnami, bohatými vilami i chudinskými slumy. Hlavní postavou je inspektor Budík, muž velmi lidský, zmítaný nectnostmi i slabostmi, nicméně také mimořádně bystrý, všímavý a především schopný velké psychologické exhibice, kterou se vyznačují slavní detektivové. Zmítá se ale územím Velké Prahy - ani městem, ani venkovem - odsunutý z centra města bank, restaurací, divadel, která tak miluje. Stále elegantní se brodí v blátě a hnoji předměstí a soustřeďuje svůj mozek na nečekané zkratky a obraty.

Hrají: Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík

Režie: Jaroslav Brabec

IMDb  68 % Kinobox  62 %

Zločiny Velké Prahy online

Sledovat Zločiny Velké Prahy online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zločiny Velké Prahy online, zda je ke stažení a zda má Zločiny Velké Prahy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 25. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
od 4. 4. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zločiny Velké Prahy recenze a hodnocení

V seriálu Zločiny Velké Prahy hrají Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer, Denis Šafařík.

Seriál Zločiny Velké Prahy můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Seriál Zločiny Velké Prahy je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.