FB pixel TP pixel
Raising Arizona

Zmatky v Arizoně

Raising Arizona
USA | 1987 | Komedie | Akční komedie | 94 minut

Dvakrát soudně trestaný kriminálník, notorický zlodějíček H. I. Donnough, se znovu a znovu ocitá ve vězení. Při jednom ze svých dalších pobytů v tomto zařízení se zamiluje do půvabné mladé policistky Edwiny. A protože náklonnost je vzájemná, rozhodnou se po jeho propuštění z vězení pro svatbu. Ač se...

Dvakrát soudně trestaný kriminálník, notorický zlodějíček H. I. Donnough, se znovu a znovu ocitá ve vězení. Při jednom ze svých dalších pobytů v tomto zařízení se zamiluje do půvabné mladé policistky Edwiny. A protože náklonnost je vzájemná, rozhodnou se po jeho propuštění z vězení pro svatbu. Ač se to zdá nemožné, vytvoří šťastný a harmonický manželský pár. Na obloze jejich spokojenosti pluje jenom jeden jediný mrak. Edwina totiž nemůže mít děti. Jenže vzhledem k McDonnoughově minulosti nepřichází adopce v úvahu. Jednoho dne se rozhodnou dítě získat jinou cestou, a to za každou cenu. Vyberou si a unesou jedno z právě narozených paterčat místního hlavouna a magnáta Nathana Arizony. Gale a Evelle, zlodějíčkovi bývalí kumpáni z vězení, ve snaze získat tučné \nálezné\ malého Arizonu unesou. A tak po dítěti pátrá nejen Arizona senior, který si najal schopného střelce, ale také \adoptivní rodiče\ malého človíčka.

Hrají: Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman, William Forsythe, Sam McMurray, Frances McDormand

Režie: Ethan Coen, Joel Coen

IMDb  74 % Kinobox  70 %

Zmatky v Arizoně online

Sledovat Zmatky v Arizoně online můžeš na iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zmatky v Arizoně online, zda je ke stažení a zda má Zmatky v Arizoně dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč nebo 299 Kč (HD)
Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 69 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 229 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zmatky v Arizoně novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zmatky v Arizoně, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Zmatky v Arizoně recenze a hodnocení

Ve filmu Zmatky v Arizoně hrají Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman, William Forsythe, Sam McMurray, Frances McDormand.

Film Zmatky v Arizoně režíruje Ethan Coen, Joel Coen.

Film Zmatky v Arizoně má 94 minut.

Film Zmatky v Arizoně můžete vidět na iTunes, Rakuten.

Film Zmatky v Arizoně je online na iTunes, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.