FB pixel TP pixel
Brick
Brick

Zmizení

Brick
USA | 2005 | Thrillery | Záhada | 110 minut

Brendan Frye je spolužáky ze školy označován za podivného samotáře. Jen tak se ničeho nevyleká a má na věci svůj vlastní názor. Je také stále dost zamilován do své přítelkyně Emily, která se s ním před třemi měsíci rozešla a zmizela. Když se mu dívka konečně po telefonu ozve, má vyděšený hlas a žádá...

Brendan Frye je spolužáky ze školy označován za podivného samotáře. Jen tak se ničeho nevyleká a má na věci svůj vlastní názor. Je také stále dost zamilován do své přítelkyně Emily, která se s ním před třemi měsíci rozešla a zmizela. Když se mu dívka konečně po telefonu ozve, má vyděšený hlas a žádá jej o pomoc. Brendan ani na okamžik nezaváhá, pomocníkem v pátrání po Emily mu je pouze kamarád Brain, jenž má o dění na škole dokonalý přehled. Oba studenti přitom tuší, že celá věc nejspíše \pořádně smrdí\ a že s ní má něco společného některý z členů zločineckého gangu mladistvých ve městě. Detektivně laděný příběh, odehrávající se v prostředí střední školy v jižní Kalifornii, natočil Rian Johnson, který si k němu napsal také scénář. Film svým dějem plným zvratů, určitým tajemstvím i dalšími prvky připomene tak zvanou americkou \drsnou školu\.

IMDb  72 % CSFD  63 %

Zmizení online

Sledovat Zmizení online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zmizení online, zda je ke stažení a zda má Zmizení dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 6. 1. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zmizení obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zmizení, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zmizení postavy.

Zmizení novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zmizení, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
14.04.2020 | České novinky

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo v uplynulých 3 týdnech přinesl dohromady 15 oblíbených českých filmů, které jsou dostupné vždy po dobu 30 dní. Kromě těchto "koronavirových" přídavků však kanál nabízí i další filmy. Pojďme se podívat na ty nejlepší.

Zmizení recenze a hodnocení

Ve filmu Zmizení hrají Joseph Gordon-Levitt, Emilie de Ravin, Nora Zehetner, Lukas Haas, Richard Roundtree, Meagan Good, Noah Fleiss.

Film Zmizení režíruje Rian Johnson.

Film Zmizení má 110 minut.

Film Zmizení můžete vidět na SkyShowtime.

Film Zmizení je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.