FB pixel TP pixel
The Sign of the Cancer
The Sign of the Cancer

Znamení Raka

The Sign of the Cancer
Česko | 1967 | Drama | Psychologické | 87 minut

Vizita v jedné velké nemocnici začíná v mužském pokoji, kde nejtěžšími pacienty jsou pan Kodýtek a starý sklerotický Zima. V pokoji žen je to dvaadvacetiletá Prokopa s rakovinou plic. Doktorka Marie Nováková má nepříjemný rozhovor s dlouholetým přítelem doktorem Hahnem, který ji podvádí s mladou a p...

Vizita v jedné velké nemocnici začíná v mužském pokoji, kde nejtěžšími pacienty jsou pan Kodýtek a starý sklerotický Zima. V pokoji žen je to dvaadvacetiletá Prokopa s rakovinou plic. Doktorka Marie Nováková má nepříjemný rozhovor s dlouholetým přítelem doktorem Hahnem, který ji podvádí s mladou a pohlednou sestrou Jiřinou. Po roztržce Hahn odejde do inspekčního pokoje a zde je záhy nalezen zavražděný. Vedle mrtvého těla leží plnící pero. Do nemocnice se nastěhuje kriminálka. Během vyšetřování přibývá podezřelých: Marie, Jiřina, MUDr. Hošková, Zima, profesor; každý z nich při výslechu zalhal a každý by mohl být vrahem. Při noční službě pozve Marie do inspekčního pokoje Prokopu na kávu. Prokopa se bojí, že umře, Marie se ji snaží povzbudit milosrdnou lží. Listuje v chorobopisu Prokopy a najde tam nedokončenou větu, napsanou Hahnovým písmem. Ihned pochopí, že Hahna zabila Prokopa. V noci nešťastná, smrtelně nemocná pacientka spáchá sebevraždu. Ráno se život v nemocnici vrací do starých kolejí.

IMDb  62 %

Znamení Raka online

Sledovat Znamení Raka online můžeš na Česká filmová klasika, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Znamení Raka online, zda je ke stažení a zda má Znamení Raka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 23. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 7. 11. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Znamení Raka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Znamení Raka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Znamení Raka postavy.

Juraj Herz
Juraj Herz
Režie

Znamení Raka recenze a hodnocení

Ve filmu Znamení Raka hrají .

Film Znamení Raka režíruje Juraj Herz.

Film Znamení Raka má 87 minut.

Film Znamení Raka můžete vidět na Česká filmová klasika, Voyo.

Film Znamení Raka je online na Česká filmová klasika, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.