FB pixel TP pixel
Confession
Confession

Zpovědní tajemství

Confession
USA | 2005 | Drama | Zločin | 90 minut

Luther Scott dělá ve škole samé problémy. Ostatním studentům prodává věci, které jsou jim zapovězené, například pivo, filmy nebo léky na předpis. Ale když jeden spolužák jeho kšeftíky prozradí, Luther si řekne, že ho trochu postraší. Shodí ho z lávky pro pěší, ale spolužák se nešťastnou náhodou zabi...

Luther Scott dělá ve škole samé problémy. Ostatním studentům prodává věci, které jsou jim zapovězené, například pivo, filmy nebo léky na předpis. Ale když jeden spolužák jeho kšeftíky prozradí, Luther si řekne, že ho trochu postraší. Shodí ho z lávky pro pěší, ale spolužák se nešťastnou náhodou zabije. Luther se z toho vyzpovídá otci Kellymu, který je vázán zpovědním tajemstvím."

IMDb  57 % CSFD  51 %

Zpovědní tajemství online

Sledovat Zpovědní tajemství online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zpovědní tajemství online, zda je ke stažení a zda má Zpovědní tajemství dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zpovědní tajemství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zpovědní tajemství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zpovědní tajemství postavy.

Chris Pine
Chris Pine
Luther Scott
Cameron Daddo
Cameron Daddo
Father Michael Kelly
Bruce Davison
Bruce Davison
Father Thomas Parker
Tom Bosley
Tom Bosley
Father Abbot Sutton
Peter Greene
Peter Greene
Detective William Fletcher
Lukas Behnken
Lukas Behnken
Robbie Willingham

Zpovědní tajemství recenze a hodnocení

Ve filmu Zpovědní tajemství hrají Chris Pine, Cameron Daddo, Bruce Davison, Tom Bosley, Peter Greene, Lukas Behnken, Travis Van Winkle.

Film Zpovědní tajemství režíruje Jonathan Meyers.

Film Zpovědní tajemství má 90 minut.

Film Zpovědní tajemství můžete vidět na Filmbox+.

Film Zpovědní tajemství je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.