FB pixel TP pixel
Confession
Confession

Zpovědní tajemství

Confession
USA | 2005 | Drama | Zločin | 90 minut

Luther Scott dělá ve škole samé problémy. Ostatním studentům prodává věci, které jsou jim zapovězené, například pivo, filmy nebo léky na předpis. Ale když jeden spolužák jeho kšeftíky prozradí, Luther si řekne, že ho trochu postraší. Shodí ho z lávky pro pěší, ale spolužák se nešťastnou náhodou zabi...

Luther Scott dělá ve škole samé problémy. Ostatním studentům prodává věci, které jsou jim zapovězené, například pivo, filmy nebo léky na předpis. Ale když jeden spolužák jeho kšeftíky prozradí, Luther si řekne, že ho trochu postraší. Shodí ho z lávky pro pěší, ale spolužák se nešťastnou náhodou zabije. Luther se z toho vyzpovídá otci Kellymu, který je vázán zpovědním tajemstvím."

Hrají: Chris Pine, Cameron Daddo, Bruce Davison, Tom Bosley, Peter Greene, Lukas Behnken, Travis Van Winkle

Režie: Jonathan Meyers

IMDb  57 % Kinobox  54 %

Zpovědní tajemství online

Sledovat Zpovědní tajemství online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zpovědní tajemství online, zda je ke stažení a zda má Zpovědní tajemství dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zpovědní tajemství recenze a hodnocení

Ve filmu Zpovědní tajemství hrají Chris Pine, Cameron Daddo, Bruce Davison, Tom Bosley, Peter Greene, Lukas Behnken, Travis Van Winkle.

Film Zpovědní tajemství režíruje Jonathan Meyers.

Film Zpovědní tajemství má 90 minut.

Film Zpovědní tajemství můžete vidět na Filmbox+.

Film Zpovědní tajemství je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.